EA Sports FC 24 içerisindeki Rivals ve Champions gibi Ultimate Team modları, taraftarları dünyanın dört bir yanından en iyi rakiplere karşı yeteneklerini test etmeye zorluyor. Özel taktikler ve yeni Gelişimler ile oynamak size üstünlük sağlamaya yardımcı olsa da, sonuçta her şey takımdaki oyunculara bağlı. Manchester City takımının forveti olan Erling Haaland, Ultimate Team modundaki en iyi oyunculardan biri ve pek çok taraftar bu futbolcuyu kadrolarına katmak için can atacak. Neyse ki EA Sports, taraftarlara tam da bunu yapma şansı sunuyor. İşte bu oyunda Erling Haaland isimli oyuncunun kartını ücretsiz olarak nasıl kazanacağınız.

EA Sports FC 24 yapıtının oyuncuları, 1 Kasım 2023 tarihinden önce istedikleri zaman Ultimate Team modunu oynayarak ücretsiz olarak Erling Haaland kartlarını açabilirler. Ultimate Team menülerinde yer alan ve artık silinmiş olan bir mesaja göre, bu tarihten önce en az bir maç için sahaya çıkan herkes oyun içinde takas edilemeyen bir Erling Haaland kartı alacak.

Bu ücretsiz versiyonun, 91 ortalamalı standart kart olmadığını unutmamakta fayda var. Bunun yerine, bu yeni öğe normal altın kartına kıyasla biraz daha düşük istatistiklerle 87 dereceye sahip. Her ne kadar bu kart ve ortalama, oyuncunun tüm silindirleri ateşlemiyor olsa da, yine de kale önünde son derece etkili olması veya en azından bir KKG içerisinde harcamak için güzel bir yüksek puanlı kart olması muhtemel.

EA Sports FC 24 oyununun Ultimate Team modundaki bu ücretsiz Erling Haaland kartı, 10 Aralık 2023 tarihinde oyunculara gönderilecek. 1 Kasım 2023 tarihinden önce bir Ultimate Team maçı oynadıysanız, bahsi geçen tarihte giriş yaptığınızda eşya sizi bekliyor olacak. 1 Kasım 2023 tarihinden önce Ultimate Team modunda hiç maç yapmadıysanız, ne yazık ki bu ücretsiz kartı elde edebilmenin herhangi bir yolu yok; Kurucu olmanız gerekiyor.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster