EA Sports FC 24, bir süredir dünyanın dört bir yanındaki futbol hayranları için vazgeçilmez bir oyun haline geldi ve milyonlarca oyuncu Hypermotion V ve karışık Ultimate Team kartları gibi oyundaki en son özelliklerin tadını çıkarmak için her gün oyuna giriş yapıyor. Gol atmak her zaman oyundaki en güzel duygu olmuştur ve golleri kutlamak bu duyguyu daha da tatlı hale getirir. Bu nedenle oyun size EA Sports FC 24 içerisinde gol attıktan sonra yapabileceğiniz, popüler Marcus Rashford kutlaması gibi geniş bir kutlama listesi sunuyor: “Düşün.”

EA Sports FC 24 içerisinde Marcus Rashford “Düşün” kutlamasını yapmak için, Xbox’taysanız LT tuşunu basılı tutun ve X’e çift dokunun veya PlayStation’daysanız L2 tuşunu basılı tutun ve Kare’ye çift dokunun. Bu kutlama “Düşün” olarak bilinir; oyuncu işaret parmağını alnına koyup gözlerini kapatırken bir şey düşünüyormuş gibi görünür. “Think” kutlamasını 2022/23 sezonunda meşhur eden oyuncu Marcus Rashford’du.

Bunu başka herhangi bir oyuncuyla yapabilmenize rağmen, bu Marcus Rashford için varsayılan kutlamadır. Dolayısıyla, oyuncunun kendisini kontrol ediyorsanız, EA Sports FC 24 içerisinde kutlamayı başlatmak için Xbox kumandanızda A’ya veya PlayStation kumandanızda X’e basmanız yeterlidir. Rashford’un kutlamasının bir anlamı var, zira bu kutlama kendisinin daha önce yaşadığı ve açıkça dile getirdiği akıl sağlığı sorunlarını sembolize ediyor ve bu konuda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Bu kutlamayı meşhur ettiğinden beri Joshua Kimmich, Bukayo Saka ve hatta Tenis efsanesi Novak Djokovic gibi pek çok ünlü yıldız “Think” kutlamasını gerçekleştirdi. Artık EA Sports FC 24 oyununa eklendiğine göre, gol attıktan sonra oyuncunuzla birlikte siz de bu kutlamayı yapabilirsiniz.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar