EA Sports FC 24 oyununda birçok oyuncuyu memnun edemeyen Team of the Year (TOTY, Yılın Takımı) etkinliği bitti ve onun yerine Road to the Finals (RTTF, Final Yolu) etkinliği geldi. Bu yeni etkinliğin en büyük albenisi ise sunulan kartların dinamik olması. Yani, Road to the Knockouts (RTTK, Elemelere Giden Yol) etkinliğinde de olduğu gibi Final Yolu dahilinde sunulan oyuncuların takımları şampiyonalarda ilerledikçe, o oyuncular da oyun içerisinde güçlenecek. Bu konuda sıradaki Selma Bacha olmaya hazırlanan oyuncu ise UCL Final Yolu versiyonu bir kadro kurma görevi (KKG) serisi ile sunulan Joshua Kimmich.

EA Sports FC 24 oyununda Joshua Kimmich (UCL Final Yolu), 90 genel reytinge sahip ve bu temel versiyonu ile gayet güzel bir kart gibi görünüyor fakat FC Bayern München eğer kupayı kaldıracak olursa, bu kartın genel reytingi 94 olacak, üç farklı OyunTarzı+ sahibi olacak ve hem zayıf ayağı, hem de beceri hareketleri beş yıldızlı olacak. Durum böyle olunca bu kadro kurma görevlerini tamamlamak da biraz pahalıya kaçıyor, 450 bin civarında jeton ödemeniz gerekiyor. Durum böyle olunca da oyuncunun almaya değer olup, olmadığını merak ediyor olabilirsiniz.

EA Sports FC 24 içerisinde MDO, MO ve SĞB olarak oynayabilen Joshua Kimmich (UCL Final Yolu), benim takımımda kendisini bir MDO olarak buldu ve Gölge malzemesi ile güçlendirildi. Bu hali ile dikkatimi ilk çeken şey ise kendisinin pasları oldu. Uygun oyun tarzları sayesinde bu kart ile pas vermek gerçekten ustaca hissettiriyor. Kendisinin başarısız olabileceği bir pas tipi veya durum kesinlikle yok. Aynı zamanda bir MDO olarak da pozisyon alması sorunsuz hissettirdi; özellikle de karşı ataklar sırasında yerini çok çabuk buldu ve topu başarıyla kesti.

EA Sports FC 24 oyununun bu yeni ilgi çekici kart olan Joshua Kimmich (UCL Final Yolu) aynı zamanda inanılmaz agresif bir kart ve topu gerçekten göz alıcı bir şekilde kovalıyor. Top kendisindeyken, top sürüşü öyle çok şahane sayılmaz ama yine de kendisini asla zor durumda bırakacak kadar kötü de değil. Aynı şey kendisinin Güç istatistiği için de geçerli. Oyunda zayıf görünüyor ama oynanış sırasında bunu çok fazla hissetmiyorsunuz.

Daha önce de dediğim gibi Joshua Kimmich (UCL Final Yolu), sıradaki Selma Bacha gibi görünüyor ve bu yüzden, biraz pahalı olsa bile bu kartı almanızı tavsiye ediyorum. Üç farklı pozisyonda kusursuz işler çıkartabiliyor kendisi ve FC Bayern München, tahminen şampiyonada çeyrek finali görebileceği için birkaç yükseltme de gelebilir.

EA Sports FC 24: Joshua Kimmich (UCL Final Yolu) incelemesi
Joshua Kimmich (UCL Final Yolu)
EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster