EA Sports FC 24 oyununun kariyer modunun en ödüllendirici yönlerinden biri, takımınızın her seviyede gelişmesine yardımcı olmak için hem genç hem de tecrübeli yetenekleri takıma katma fırsatıdır. Oyuncuları erken bir aşamada takıma dahil etmek, onlara rehberlik etmenize ve üstün niteliklerini geliştirmenize olanak sağlarken, tecrübeli oyuncular da başlangıçtan itibaren sonuçlar sağlayacaktır.

Kiralık oyuncular, takımınız sakatlanan bir oyuncu için geçici bir güvenceye ihtiyaç duyduğunda, bütçe sınırlamalarıyla karşı karşıya kaldığında veya gelecekte potansiyel olarak onlarla sözleşme imzalamak istediğinde çok önemli bir rol oynayabilir. Bu geçici eklemeler belirli ihtiyaçları karşılayabilir ve takımınıza önemli faydalar sağlayabilir. İşte takımınızı geliştirmek için kariyer modunda imza atabileceğiniz en iyi kiralık oyuncular.

EA A Sports FC 24 içerisindeki kiralık oyuncular, özellikle menajerlik rolünü yeni üstlendiğinizde ve maliyetleri düşük tutmak istediğinizde, takımınızı geliştirmek için uygun maliyetli bir yol sunar. 60’lar ve 70’ler aralığında derecelendirmeye sahip oyuncuların, takımlarının kiralık yerine transfer talep etme olasılığı daha yüksek olduğundan, daha yüksek derecelendirmeye sahip oyunculara kıyasla kiralık olarak imzalanmasının daha kolay olacağını unutmamak önemlidir.

OyuncuPozisyonuTakımıOrtalaması
Conor BradleySĞBLiverpool69
Tommasso BarbieriSĞBPisa FC62
Dexter LembikisaSĞBRotterdam Utd61
Tom RotheSLKBHolstein Kiel65
Jarell QuansahSTPLiverpool62
Ahmetcan KaplanSTPAjax67
Levi ColwillSTPChelsea74
Jorrel HatoSTPAjax68
Carney ChukwuemekaMOChelsea65
Carlos BalebaMOBrighton69
Habib DiarraMOStrasbourg FC68
Martim NetoMOBenfica65
Ilaix MoribaMORB Leipzig72
Arda GulerMOOReal Madrid77
Daniel MaldiniMOOEmpoli66
Fabio CarvalhoMOORB Leipzig74
Ayman AuorirMOOBayer Leverkusen61
Octavian PopescuSLKFCSB70
Evan FergusonSNTBrighton73
Giuseppe AmbrosinoSNTCatanzaro FC61
Divin MubamaSNTWest Ham57
Mohamed ToureSNTParis FC63
Charlie McNeillSNTStevenage FC61
Anthony DescotteSNTFC Utrecht63
Jovan ZickovicSNTSK Rapid Wien59
EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar