EA Sports FC 24 oyununun Ultimate Team mıdunda bir paketi açmak ve açılış animasyonunun sonunda takımınızın formasıyla bir yürüyüş görmek kadar tatmin edici çok az şey vardır. EA Sports, her yıl paket animasyonlarını güncelliyor ve bu oyun da bir istisna değil. Şirket, oyunun Ultimate Team modunda çift çıkış özelliğini tanıtmanın yanı sıra, açılmadan önce çıkışlar, tahtalar veya sadece düşük puanlı kartlar olup, olmadığını size söyleyen gizli ipuçları içeren yeni paket animasyonları yayımladı.

EA Sports FC 24 içerisindeki her bir paket animasyonunu nasıl ayırt edeceğinizi öğrenmek için bilmeniz gereken her şeyi içeren bir rehber hazırladık sizler için. FIFA serisinin önceki sürümlerinden farklı olarak, bu oyunda hangi oyuncuyu alacağınız konusunda size ipucu verebilecek bir tünel yoktur. Bunun yerine EA Sports, oyuncunun paket içindeki derecesini size potansiyel olarak gösterebilecek ışık huzmelerini tanıttı. Twitch üzerindeki bir yayıncı olan Nofil Khan, oyundaki çok sayıda paket açılışı gördükten sonra, oyuncunun paket içindeki özelliklerini ortaya çıkarmadan bir süre önce ışık setindeki farklılıkları fark etti.

Ultimate Team logosu göründüğünde, ekranın sağ tarafına çok dikkat etmelisiniz. Işık şeridi zar zor görülebiliyorsa, muhtemelen ortalama değeri 75 ile 82 arasında olan bir oyuncuya bakıyorsunuz demektir. Işık huzmelerini seçebiliyorsanız, paketin içinde 83 ile 85 arasında bir tahta oyuncusu gizlidir. Işık huzmeleri daha belirginse ve ekranınızı aydınlatıyorsa, 86+ derecesine sahip en az bir oyuncunun çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Son olarak, paketi açtığınızda hiçbir ışık veya şerit yoksa, maalesef düşük puanlı bir oyuncu almışsınız demektir. Bu animasyonlar, yıl boyunca haftanın takımı, ikonlar, kahramanlar ve daha fazlası gibi özel oyuncuları paketlediğinizde muhtemelen değişecektir. Bu yüzden her zaman ekranın sağ tarafına göz atmanızı öneririz.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar