EA Sports, FIFA serisine verdiği beklenmedik aranın ardından EA Sports FC 24 ile geri döndü. Bahsi geçen bu futbol oyunu halihazırda çeşitli platformlarda çıkışını gerçekleştirdi ve bu yıl, Nintendo Switch üzerinde de yer alan bu oyun, oyuncuların platformdaki deneyimini tamamen değiştirecek bazı önemli değişikliklere ve eklemelere tanık oldu. İşte bu oyunun Nintendo Switch üzerinde bulundurduğu her yenilik ve değişiklikler.

EA Sports FC 24 için yayımlanan Saha Notları serisinin bir bölümünde oyun geliştiricileri, Nintendo Switch için bazı yeni özellikleri detaylandırdı. Ultimate Team deneyimine Şampiyonlar ve Rakipler gibi yeni oyun tekliflerinin gelmesiyle birlikte, Nintendo Switch üzerindeki oyuncular da geliştirmeler ve görevlere erişebilecek.

Nintendo Switch üzerinde EA Sports FC 24 oyununa getirilen başlıca yeni eklemeler şunlardır: Şampiyonlar, Rivals, Squad Battles, Sezonlar, Görevler ve Geliştirmeler. Nintendo Switch üzerindeki oyuncular ilk kez Rivals, Şampiyonlar ve Squad Battles yolculuğunu deneyimleyebilecekler.

Nintendo Switch üzerindeki sezonlar ve görevler eklentisi için mevcut oyuncuları bundan faydalanabilecekler; daha fazla sezonlar ve görevler, Ultimate Team moduna daha fazla özel öğe gelmesi anlamına geliyor. Ancak, Nintendo Switch ve diğer platformlar arasında paylaşılan bir transfer pazarı olmayacak. Nintendo Switch üzerindeki Ultimate Team modunun transfer marketi, PlayStation ve Xbox konsollarının oyuncuları için ortak olandan ayrı olacak.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar