EA Sports FC 24 oyunundaki Ultimate Team moduna her hafta yepyeni kartlar ekleniyor ve bunlardan en yenisi de KKG aracılığı ile sunulan William Saliba (TOTY Mansiyon Listesi) oldu. Normalde bu tip bir kart için kadro kurma görevlerinin nasıl yapılacağı hakkında bir rehber yazardık fakat bu sefer bir değişiklik yapıp, oyuncu incelemesi yazmaya karar verdik. Bu oyuncu, KKG üzerinde oldukça pahalı, en az 900 bin jeton gibi bir değerde ve böyle bir şeye başlamadan önce oyuncunun bu kadar paraya değip, değmediğini bilmek isteyebilirsiniz.

EA Sports FC 24 içerisinde William Saliba (TOTY Mansiyon Listesi), takımında Gölge malzemesi ile birlikte STP pozisyonunda görev aldı. İşin acısı şu ki bu kart hakkında söyleyebileceğim hiçbir olumsuz şey yok. Yani, en üst düzey bir defans oyuncusunun yapması gereken her şeyi, her maçta ve başarıyla yapabiliyor kendisi. Sadece maksimum koşma hızına ulaşması bir tık uzun sürüyor ama o hıza ulaştığı zaman da gerçekten uçuyor kart. Ayrıca bu oyuncu inanılmaz güçlü ve özellikle de omuz omuza olan mücadelelerde üstüne başka kimseyi tanımayabilirsiniz.

Oyun tarzlarına gelecek olursak William Saliba (TOTY Mansiyon Listesi), şu anda EA Sports FC 24 oyunundaki altı farklı defansif oyun tarzından dört tanesine sahip ve bunlar kendisine inanılmaz yardımcı oluyor. Pas konusunda oldukça başarılı, pozisyon alma konusunda da aynı şekilde… Hava toplarını hiçbir zaman kaçırmıyor ve gerçekten üst seviye bir defans oyuncusu olarak takımdaki görevini yerine getiriyor. Dediğim gibi, kart hakkında söylenebilecek olumsuz hiçbir şey yok.

Tüm bu olumlu noktalara rağmen William Saliba (TOTY Mansiyon Listesi), EA Sports FC 24 içerisindeki yüksek kadro kurma görevleri fiyatı yüzünden tavsiye edilebilir bir oyuncu değil. Evet, kendisi şahane bir oynanışa sahip ama bu oynanış da 900 bin jeton etmez. Yani, böyle bir kartı göz önünde bulundurmak için kendisinin en fazla 500 bin jeton civarında etmesi gerekiyordu ve o da pek mümkün görünmüyor. Bu yüzden de sadece fiyatından ötürü bu kartı önermiyorum.

EA Sports FC 24: William Saliba (TOTY Mansiyon Listesi) incelemesi
William Saliba (TOTY Mansiyon Listesi)
EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster