İletişim

Mavi Kol ile iletişime geçmek tahmin ettiğinizden daha kolay. Eğer profesyonel sebeplerden ötürü bizlerle iletişime geçmek istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabileceğimiz formumuzu kullanabilirsiniz. Eğer form ile uğraşmak istemezseniz, “kaan@mavikol.com” şeklindeki elektronik posta adresini kullanarak Mavi Kol ile iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitemiz

Tabii bizlerle iletişime geçmenin tek yolu, elektronik posta değil. Sonuçta koskoca bir internet sitemiz bulunuyor. Bu yüzden internet sitemiz üzerinden bizlere yorum yazarak da ulaşabilirsiniz. Tüm yorumları tek tek takip ettiğimiz için hiç merak etmeyin, kesinlikle yazdığınız yorumu kaçırmayız. Küçük bir sorunuz mu var? Elektronik posta ile uğraşmak istemiyor musunuz? O zaman internet sitemizdeki yorumlar tam size göre olabilir.

Sosyal medya hesaplarımız

Mavi Kol olarak bizim de sosyal medya hesaplarımız var. Sosyal medya hesaplarımız bulunduğu için bizlere bu platformlar üzerinden de ulaşabilirsiniz. Facebook, Twitter ve Instagram platformlarındaki profillerimizin direkt mesajları herkese açık. İstediğiniz zaman bizlere yazın, mutlaka sizlere cevap vermeye çalışacağız. Özel mesajlar haricinde, internet sitemizdeki gibi sosyal medya hesaplarımızın da yorumlar kısmını bizlerle iletişime geçmek için kullanabilirsiniz.