İletişim

Mavi Kol ile iletişime geçmek tahmin ettiğinizden daha kolay. Eğer profesyonel sebeplerden ötürü bizlerle iletişime geçmek istiyorsanız, direkt olarak, aşağıdaki veya buraya tıklayarak ulaşabileceğimiz formumuzu kullanabilirsiniz. Eğer form ile uğraşmak istemezseniz, “kaan@mavikol.com” şeklindeki elektronik mail adresini kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerden gelebilecek her türlü elektronik postayı, merakla bekliyor olacağız.

İnternet sitemiz


Tabii bizlerle iletişime geçmenin tek yolu, elektronik posta değil. Sonuçta koskoca bir internet sitemiz bulunuyor. Bu yüzden internet sitemiz üzerinden bizlere yorum yazarak da ulaşabilirsiniz. Tüm yorumları tek tek takip ettiğimiz için hiç merak etmeyin, kesinlikle yazdığınız yorumu kaçırmayız. Küçük bir sorunuz mu var? Elektronik posta ile uğraşmak istemiyor musunuz? O zaman internet sitemizdeki yorumlar tam size göre olabilir. Ayrıca bu yorumlar kısmında haberlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi de merakla bekliyor olacağız.


Sosyal medya hesaplarımız


Bu satırları 2018 senesinde yazıyoruz, siz ne zaman okuyorsunuz bilemiyoruz ama bu sene içerisinde sosyal medyalar oldukça popüler. Bu yüzden, Mavi Kol olarak bizlerin de sosyal medya hesapları bulunuyor. Sosyal medya hesaplarımız bulunduğu için, bizlere bu hesaplarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Mesela Facebook hesabımızın mesajları, Twitter ve Instagram hesaplarımızın da direkt mesajları herkese açık. İstediğiniz zaman bizlere yazın, mutlaka sizlere cevap vermeye çalışacağız. Özel mesajlar haricinde, internet sitemizdeki gibi sosyal medya hesaplarımızın da yorumlar kısmını bizlerle iletişime geçmek için kullanabilirsiniz. Bu kısımları da büyük bir merakla ve heyecanla takip ediyor olacağız.