Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Hakkımızda

Mavi Kol isimli bu internet sitesi, kolu hiç de mavi olmayan kişiler tarafından 11 Nisan 2018 tarihinde internet alemindeki yerini almıştır. İnternet sitemiz ile birlikte sizlere güncel haberleri, incelemeleri ve diğer tüm kategorilerimizden farklı içerikleri en kaliteli şekilde sunmaya çalışmaktayız. Tüm bunların haricinde, sosyal medya hesaplarımız ile birlikte, ürettiğimiz içeriklere de destek vermekteyiz.


Mavi Kol, dediğimiz gibi kolu pek mavi olmayan kişiler tarafından hayata geçirildi ama kimdir o kişiler? Bu kişilerin adı Kaan Gezer ve Emrah Subaşı. Bu internet sitesinin kurucularından olan Emrah Subaşı, tam 10 yıllık bir roman yazma deneyimini elinde bulundurmakta. Doğal olarak kendisinin yayımlanmış birçok romanı da bulunuyor. Kaan Gezer ise 11 senelik yazılı içerik üretim deneyimi bulunduruyor.


Deneyimlerimizi söylememizdeki amacımız, ürettiğimiz tüm içeriklere güvendiğimizi belirtebilmek ve güvenimizi sizlere gösterebilmek. Bizler içeriklerimize güveniyorken; siz takipçilerimiz, çalışma arkadaşlarımız ve partnerlerimiz de umuyoruz ki bizlere güvenirsiniz. Bu şekilde de uzun ve kaliteli bir yayın hayatı geçirebiliriz. Bakarsınız bu sırada kollarımız mavi bile olur!

Amacımız

En başta da söylediğimiz gibi bu internet sitesi ile amacımız, takipçilerimize video oyunları ile alakalı güncel haberler, incelemeler ve diğer içerikleri sunmak olacak. Tabii bizler bunu yaparken de kreatif açıdan özgür olduğumuzdan %100 emin olmaya çalışacağız. İçeriklerimize üçüncü bir kişinin direkt olarak müdahale etmesine izin vermeyeceğiz ve dürüst bir habercilik sergilemeye çalışacağız.


Mavi Kol ile her şeyden önce ürettiğimiz içeriklere önem vereceğiz. Ülkemizde ve hatta yurt dışında bizim gibi içerik üreten birçok marka, sadece çeviri ve/veya kopyala-yapıştır şeklinde içerik üretiyor. Bizim amacımız ise bu iki tipte de içerik üretmekten tamamen uzak durmak ve haberlerimizi bile olabildiğince özgün bir şekilde üretebilmek. Bizler, ürettiğimiz her içeriğin tamamen bize ait olmasını istiyoruz.


Mavi Kol ile olan bir başka amacımız ise genel olarak ziyaret edilebilir ve birlikte çalışılabilir bir marka olmak. İnternet sitemizi reklamlara boğmamak ve reklamlar ile okuyucu deneyimini kötüleştirmek gibi şeyler hiçbir zaman planlarımız arasında olmadı. Ayrıca bizimle birlikte çalışacak olan arkadaşlarımız ve diğer markalar ile de sağlıklı bir ilişkiye sahip olmak, en büyük amaçlarımızdan bir tanesi.