Hakkımızda

Mavi Kol isimli bu internet sitesi, kolu hiç de mavi olmayan kişiler tarafından 11 Nisan 2018 tarihinde internet alemindeki hayatına başlamıştır. Bu internet sitesi ile birlikte sizlere güncel haberleri, incelemeleri ve diğer tüm kategorilerimizden farklı içerikleri en kaliteli şekilde sunmaya çalışmaktayız. Tüm bunların haricinde, sosyal medya hesaplarımız ile birlikte, ürettiğimiz içeriklere de destek vermekteyiz.

Mavi Kol, dediğimiz gibi kolu mavi olmayan kişiler tarafından hayata geçirildi ama kimdir o kişiler? Bu kişilerin adı Kaan Gezer ve Emrah Subaşı olarak geçmekte. Üstüne üstlük bu kurucu ekip, deneyimleri ile kendilerine de güvenmekte. Aksi taktirde sıfırdan bir internet sitesi açmak oldukça zor olurdu, değil mi?

Öyle ki, kurucularımızdan olan Emrah Subaşı, tam 10 yıllık roman yazma deneyimini elinde bulundurmakta. Doğal olarak kendisinin yayımlanmış birçok romanı da bulunuyor. Kaan Gezer ise romanlardan pek hoşlanmıyor fakat buna karşılık, o da elinin altında tam 10 senelik yazılı içerik üretim deneyimi bulunduruyor.

Deneyimlerimizi söylerken ki amacımız, ürettiğimiz tüm içeriklere güvendiğimizi belirtebilmek ve güvenimizi sizlere gösterebilmek. Bizler içeriklerimize güveniyorken, siz takipçilerimiz de umuyoruz ki bizlere güvenirsiniz. Bu şekilde uzun ve kaliteli bir yayın hayatı geçirebiliriz. Bakarsınız bu arada kollarımız bile mavi olur!

Mavi Kol ile amacımız nedir?

En başta da söylediğimiz gibi, bu internet sitesi ile amacımız, takipçilerimize video oyunları ile alakalı güncel haberler, incelemeler ve diğer içeriklerimizi sunmak. Tabii bizler bunu yaparken de kreatif açıdan özgür olduğumuzdan %100 emin olmaya çalışacağız. İçeriklerimize üçüncü bir kişinin direkt olarak müdahale etmesine izin vermeyeceğiz.

Takipçilerimize kaliteli ve özgün içerikler sunduktan sonraki amacımız ise takipçilerimiz ve iletişimde olduğumuz/olacağımız tüm markalar ile alakalı. Bizlerin bu amacı ise insanlarla sağlıklı, seviyeli bir iletişim kurabilmek. Aynı şekilde, yine takipçilerimize ve iletişimde olduğumuz/olacağımız tüm markalara karşı tamamen saydam olabilmek.

Bizler; içeriğimizi kaliteli bir şekilde üretmek, takipçilerimiz ile saygı ve sevgi dolu bir iletişime sahip olabilmek ve çalıştığımız/çalışacağımız tüm markalar ile saydam bir ilişkiye sahip olmak istiyoruz. Yani, rüya internet sitesi olmak bizlerin temel amacı.