EA Sports FC 24 oyununun kariyer modu, yeni antrenör yönetimi ve taktiksel görüş özellikleriyle önceki oyunlara kıyasla oldukça yeni bir deneyim. Oyuncuları geliştirmek hiç bu kadar derin olmamıştı; onları sadece zaman içinde geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda oyundaki her maç günü için geliştirebiliyorsunuz. Kariyer modunda, futbolun en önemli isimlerine karşı rekabet etmek istiyorsanız, oyuncularınızın her maç için formda ve hazır olduğundan emin olmak istersiniz. Bunu yapmak için takımınızdaki her oyuncu için antrenman menüsüne oldukça fazla zaman ayırmanız gerekecek. İşte bu oyunda antrenman planları aracılığıyla oyuncuların kondisyonunu ve leskinliğini nasıl geliştireceğiniz hakkındaki her detay!

EA Sports FC 24 oyununun kariyer modunda bir oyuncunun kondisyonunu ve keskinliğini, antrenman planı menüsündeki antrenman odağını değiştirerek geliştirebilirsiniz. Mevcut çeşitli plan türlerini gözden geçirirken, her oyuncu için en uygun olanı veya biraz zaman kazanmak için tüm takımı bir kerede seçebilirsiniz. Tümüyle enerji, ağırlıklı olarak bir oyuncunun enerjisini geri kazanmaya ve korumaya odaklanır, bu da oyuncuları uzun süre maçta tutmak için harikadır. Ancak bu aynı zamanda odağı keskinlikten uzaklaştırır.

Enerji odaklı ise oyuncunun öncelikle dayanıklılığını artırmaya odaklanırken biraz da performansı üzerinde çalışacağı enerjiye doğru kabaca 70-30’luk bir bölünmedir. Dengeli ise orta noktadır, 50-50 dengedir. Burada oyuncu aynı anda hem keskinlik hem de kondisyon üzerinde çalışacak ve her ikisinde de iyi sonuçlar elde edecektir. Performans odaklı seçeneği de başka bir 70-30 bölümüdür ancak oyuncunun keskinliğine daha fazla eğilirken biraz da enerji tasarrufu üzerinde çalışır. Tümüyle performans, bir oyuncunun tüm odağını keskinliğini geliştirmeye yönlendirecek ve kondisyon yönünü tamamen ihmal edecektir.

EA Sports FC 24 oyununun kariyer modunda en iyi sonuçları elde etmek için takımınızdaki her bir oyuncunun mevcut durumunu gözden geçirmeniz ve onlar için doğru antrenman planını seçmeniz gerekecek. Kariyer modunda antrenman planları aracılığıyla kondisyon ve keskinliği geliştirmek için bilmeniz gereken her şey buydu.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar