EA Sports FC 24 oyunu geldi ve Ultimate Team modunun yeni sezonu başladı. Popüler mod, yeni görünümlü bir menü, geliştirme yükseltmeleri ve karma kadrolar oluşturmak için kullanılabilecek kadın oyuncuların ilk çıkışı sayesinde önemli bir revizyondan geçti. Ultimate Team, her zaman olduğu gibi en iyi oyuncularla sözleşme imzalamaya odaklanıyor, ancak taraftarlar muhtemelen mağazadan Coin veya FC Point kullanarak paket satın almak zorunda kalacaklar. Neyse ki, kendini kaptırmak istemeyenler harcamalarını sınırlamak için bazı engeller koyabilirler.

EA Sports FC 24 oyununun Ultimate Team modunda paket ve FC Point limitlerini nasıl ayarlayacağınız aşağıda açıklandı. Bu oyunun oyuncuları, Ultimate Team modunun ayarlar menüsüne giderek harcama limitleri koyabilirler. Ancak bu özellik hemen çalışmaz ve önce ana menüden diğer ayarları etkinleştirmeniz gerekir.

Harcama limiti koymak için EA Sports FC 24 oyununun ana menüsüne yükleyin. Daha sonra seçenekleri sola kaydırın ve ayarları seçin. Daha sonra çevrimiçi ayarlar ve ardından gizlilik ayarları kısmına basın. Ondan da sonra oyun süresi kullanım verilerini paylaş şeklinde bir cümle yazan kutucuğu işaretleyin. Daha sonra Ultimate Team moduna geri dönün ve buradaki ayarlar sekmesine ilerleyin. Oradan da oyun süresini görüntüle seçeneğini seçin ve kısıtlamaları ayarlamak için paket sınırları veya FC Point satın alma sınırları üzerinde onay verin.

Buradan, her hafta satın almak istediğiniz maksimum paket veya FC Point sayısına karar verebilirsiniz. Kotayı her doldurmak üzere olduğunuzda, belirlediğiniz limiti hatırlatan bir mesaj belirecektir. Taraftarlar aynı menüyü kullanarak, modda çok fazla zaman ve para harcamaktan endişe etmeleri durumunda, haftada oynadıkları maç sayısını da kısıtlayabilirler. Bu ayarlar istenildiği zaman değiştirilebilir, bu nedenle yıl boyunca ince ayar yapmaktan çekinmeyin.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar