EA Sports FC 24, EA Sports ekibinin uzun soluklu futbol simülasyonu serisi için yeni bir dönem başlattı. Oyun, Kariyer Modu ve Ultimate Team gibi hayranların en sevdiği modların geri dönüşünü ve her ikisinde de bazı önemli değişiklikleri görüyor. Ultimate Team, ilk kez kadın oyuncuların eklenmesinin yanı sıra bir dizi yeni özellik kazanıyor.

Oyuncuların güçlü kadrolar kurması, çevrimiçi rekabet etmesi ve diğer şeylerin yanı sıra KKG içeriklerini tamamlaması gerektiğinden, temel Ultimate Team deneyimi aynı kalıyor. Ancak oyuncuların bakması gereken ilk şeylerden biri kulüplerinin adını değiştirmek. İşte bu oyunun Ultimate Team modunda takım adınızı nasıl değiştireceğiniz hakkında bilmeniz gereken her detay.

EA Sports FC 24 oyununun Ultimate Team modunda kulüp adını değiştirmek, değiştirilmiş menü düzenlemesi nedeniyle biraz kafa karıştırıcı olabilir. Neyse ki, değiştirme işlemi her zamanki gibi basit kalıyor, işte nasıl yapılacağı: Oyunu başlatın ve Ultimate Team moduna giriş yapın. Ana menüden bir kere L1 tuşuna basın veya “Ayarlar” sekmesini görene kadar R1 tuşuna basın. Bu sekmeye girin ve “Kulübün Adını Değiştir” kısmına ulaşmak için yine L1 veya R1 tuşlarına basın. Bu sekmeye geldikten sonra kulüp adını ve kısaltmasını değiştirip, onaylayabilirsiniz. Bunu, oyunun ömrü boyunca dilediğiniz kadar yapabilirsiniz ve hiçbir ücret ödemezsiniz.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster