EA Sports FC 24 nihayet çıktı ve yepyeni bu marka, FIFA ile ortaklığını sona erdirdikten sonra adından söz ettirmeye tekrar hazır. EA Sports, Hypermotion V ve hem erkek, hem de kadın futbolculardan oluşan karma bir Ultimate Team gibi birçok yeni özellik ve grafiksel doğruluk iyileştirmeleriyle oyun hakkında yeterince heyecan yaratmıştı. EA Sports, bu video oyununda ekstra bir yorum ekibi şeklinde oyuna oldukça faydalı bir ekleme yaptı. Bu kesinlikle oyuna yeni bir dokunuş ve oyuncuların yeni bir dizi ses duymasını sağlıyor. İşte bu oyunda yorum ekibini nasıl değiştireceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey!

EA Sports FC 24 oyununda yorumcuları değiştirmek için şu adımları izleyin: Ana menüye gidin ve sol üstteki Ayarlar simgesini seçin. Ayarlar sekmesine girdiğinizde, yeni bir menü açmak için Oyun Ayarları kısmını seçin. Aşağı doğru ilerleyerek Ses kısmına gelin ve tıklayın. Burada, yorum ekibi seçeneğinden farklı bir takım seçerek yorumcuları değiştirebilirsiniz. Artık ne zaman yeni bir maç başlatsanız, yeni bir yorumcu grubunun oyununuzdaki analiz görevini üstlendiğini göreceksiniz. Eğer isterseniz, İngiliz yorumcular arasında rastgele bir ayar da seçebilirsiniz. Böylece her iki yorumcu takımı da rastgele olarak maçların başında seçilir.

FIFA serisinden hatırladığımız Derek Rae ve Stewart Robson’ın yanı sıra EA Sports FC 24 oyununun hayranları, Guy Mowbray ve Sue Smith’ten oluşan yeni bir yorum ikilisi bulabilirler. Taraftarların denemeleri için hazır olan yeni seçenek, orijinal yorum ekibinden aynı cümleleri duymaktan sıkılanlar için faydalı bir özellik. Yeni yorum ekibinin yalnızca Kick-Off ve Ultimate Team için mevcut olacağını unutmayın. Ayrıca, oyunun Kick-Off ve Ultimate Team maçlarınız için rastgele bir yorum ekibi seçmesine izin vermek için rastgele seçeneğini de seçebilirsiniz.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster