EA Sports FC 24 içerisindeki TOTY promosyonu çalkantılı bir şekilde devam ediyor. Etkinliğin ana kartları güzel olsa bile kendilerini paketlerde bulabilmek imkansız ve KKG olarak sunulan TOTY Mansiyon Listesi kartları da inanılmaz pahalı. O kartlardan bir tanesi de Khvicha Kvaratskhelia isimli oyuncuya ait ve bugün de kendisini inceleyeceğiz.

Khvicha Kvaratskhelia (TOTY Mansiyon Listesi), EA Sports FC 24 içerisindeki takımımda SLO olarak yer aldı ve Avcı malzemesini uygun buldum kendisine. Aldığım sonuç ise oldukça ortalamaydı. Yani, kartın ne öne çıkan bir noktası var, ne de çok kötü olduğu bir alan var. Kartın sahip olduğu bazı oyun tarzları güzel ve hem zayıf ayak, hem de beceri hareketlerinin beş yıldızlı olması da ayrı bir artı ama kartın kendisi ortalama olduğu için bunların etkisini maç sırasında pek göremiyorsunuz.

Khvicha Kvaratskhelia (TOTY Mansiyon Listesi), şut ve pas konusunda başarılı fakat aynı başarıya ulaşabilen sayısız kart var oyunun içerisinde ve onlar 600 bin küsür jeton tutmuyor kadro kurma görevleriyle. Yani, kartın kendisi güzel ama oyuncuları etkileyebilecek seviyede, TOTY kampanyasına yakışır seviyede ve fiyatına karşılık gelebilecek seviyede sizi etkileyebilecek bir özelliği yok. Bu yüzden ortalama bir kart gibi hissettiriyor kendisi.

TOTY Mansiyon Listesi olarak sunulan kartların bir kısmı gerçekten güzel ama şöyle bir gerçek var ki o kartların tamamı olması gerektiğinden pahalı. Khvicha Kvaratskhelia isimli futbolcunun bu kartı da inanılmaz pahalı ve onun üzerine bu kartın öyle öne çıkan bir yanı da yok. O yüzden, bu kartın kadro kurma görevlerini yapmanızı önermiyorum. Eğer futbolcuyu seviyorsanız, Radyoaktif sürümü olmak üzere ilgi çekici ve başarılı çok daha farklı halleri var, onlara yönelmenizi öneririm.

EA Sports FC 24: Khvicha Kvaratskhelia (TOTY Mansiyon Listesi) incelemesi
Khvicha Kvaratskhelia (TOTY Mansiyon Listesi)
EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster