EA Sports FC 24 oyunundaki Ultimate Team modu, kadın oyuncuların eklenmesi ve OyunTarzları ve Gelişimler gibi yeni mekaniklerle geliştirildi. Bu özelliklerin giriş ve çıkışlarını anlayarak rakiplerinize üstünlük sağlayabilir ve hafta sonu ligine kolayca katılabilirsiniz. Ultimate Team modundaki belirli kartlar dinamiktir ve mücadeleleri tamamlayarak temel istatistiklerini yükseltebilirsiniz. Ödüller arasında beceri hareketleri ve özellik yükseltmeleri de yer alır ve bunları kaçırmak takımınızın tüm potansiyelini kullanmanızı engelleyebilir. Bu bağlamda, EA Sports FC 24 oyunundaki Ultimate Team modundaki Gelişimler hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

EA Sports FC 24 oyununun Ultimate Team modunda, belirli dinamik kartlar Gelişim aracılığıyla yükseltilebilir. Geliştirmek istediğiniz kartı seçtiğinizde, bu kart “devam eden” bir oyuncu haline gelecek ve takas edilemez bir eşya olacaktır. Bir oyuncu gelişmeye devam ederken, tamamlandığında oyuncunuzun istatistiklerini, yeteneklerini, pozisyonlarını ve oyun tarzlarını kalıcı olarak geliştirecek bir dizi görev etkinleştirilecektir.

Her takımda kaç tane evrimleşmiş oyuncu olabileceğine dair bir sınırlama yoktur. Kadronuzda istediğiniz kadar Gelişim oyuncusu bulundurabilirsiniz, ancak aynı anda yalnızca bir aktif Gelişim yükseltmesi için çalışabilirsiniz. Son olarak, tüm oyuncu kartlarının Gelişim için seçilmeye uygun olmayacağını belirtmek gerekir. Geliştiriciler her sezon, belirli özel kartların da seçilebileceği yeni Gelişim yolları yayımlayacak.

EA Sports, oyuncuların Gelişim yollarını yalnızca temel oyuncu eşyaları aracılığıyla kullanabileceklerini değil, aynı zamanda kampanya oyuncu eşyalarını da yükseltebileceklerini doğruladı. Bu, oyuncuları evrim gereksinimlerini karşıladığı sürece, oyuncuların etkinlik versiyonlarını temel versiyonlarını yükseltebildiğiniz gibi yükseltebilirsiniz. Centurion, Gelişim yükseltmelerine erişebilen ilk Ultimate Team etkinliklerinden biri olacak. Ayrıca, haftanın takımı gibi diğer etkinlikler ve programları için de Gelişim gelecek.

EA Sports FC 24 oyunundaki Ultimate Team modundaki Gelişim ödülleri ve zorluk derecesi, ulaşmak istediğiniz seviyeye bağlı olacaktır. Zorluklar, sizden belirli bir modda maç kazanmanızı isteyebilecek Seviye 3 ile belirli sayıda maç oynamanızı isteyebilecek Seviye 1 için aynı değildir. Her yükseltmede elde edebileceğiniz ödüller, genel iyileştirmeden belirli özellik yükseltmelerine kadar değişecektir. Bunlar, Gelişim sayfasında açıkça gösterilir.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar