EA Sports FC 24 oyununda TOTY kampanyası devam ediyor, hatta neredeyse bitmek üzere ve bu promosyon dahilinde oyunculara sunulan son KKG kaynaklı kartlardan bir tanesi de 90 genel reytinge sahip olan Debinha (TOTY Mansiyon Listesi) oldu. 200 bin civarı bir jeton harcayarak tamamlayabileceğiniz kadro görevlerinden sonra bu karta sahip olmak nasıl hissettiriyor? İnceleme yazımızda bu soru için bir cevap vermeye çalışacağız.

Debinha (TOTY Mansiyon Listesi) kartını EA Sports FC 24 içerisindeki takımında, MOO pozisyonunda, Avcı malzemesi ile kullandım. Maçlara başladığım zaman sürekli olarak dikkatimi çeken ilk şey ise bu kartın pas yeteneğinin gerçekten mükemmel olması. Yani, oyuncu her türlü pası, her türlü mesafeye, gayet başarılı bir şekilde gönderebiliyor. Aynı zamanda kendisinin pozisyon alabilme ve pozisyona koşabilme becerisi de ayrıca övgüyü hak ediyor bence.

Debinha (TOTY Mansiyon Listesi) kartında beğenmediğim şeyler ise açıkçası zayıf ayağı ve gücü oldu. Öncelikle, kartın zayıf ayağı beş yıldız ama bu oynanışa kesinlikle yansımıyor. Kadromda aynı beş yıldızlı zayıf ayağa sahip oyunculara kıyasla bu kartın zayıf ayaktan attığı şutlar filan gözle görülür bir şekilde kötü. Ayrıca bu kartın güç ortalamasının 64 olması da ayrı bir kötülük. Bu yüzden kendisi genellikle karşı karşıya kaldığı oyuncularda topu kaybediyor. Kendisinin boyunun çok kısa olması da ne yazık ki bu durumu olumlu etkilemiyor efendim.

Durumu özetlemek gerekirse, EA Sports FC 24 içerisindeki bu yeni kartı pek önermiyorum. Tamam, top sürüşten zevk alıyorsanız durum biraz farklı olabilir ama onun haricindeki her şey için Debinha (TOTY Mansiyon Listesi) sizin sinirinizi biraz bozabilir. Ayrıca bu kart için 200 küsür bin jeton da değmez. Eğer kadronuzdan harcayacak yem oyuncularınız varsa ve bu kartı çok ama çok ucuza getirebiliyorsanız, o ayrı ama yine de genel anlamda kendisini önermiyorum.

EA Sports FC 24: Debinha (TOTY Mansiyon Listesi) incelemesi
Debinha (TOTY Mansiyon Listesi)
EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster