EA Sports FC 24 piyasaya sürüldü ve Kurucu Statüsü aktif oldu. Geliştiriciler, bu statü hakkındaki bilgileri daha önceden açıklamıştı. Kurucu Statüsü, önceki oyunlarda da mevcuttu ve EA Sports FC 24 içerisinde oyuncular için bazı ilginç ödüllerle geri dönüyor. Kurucu Statüsü ilginizi çekiyorsa, bunun hakkında bilmeniz gereken her şeyi, ödülleri ve daha fazlasını bu rehberimizde bulabilirsiniz.

Eğer bu oyunu 1 Kasım 2023 tarihinden önce oynarsanız, gelecekteki özel etkinliklere ve ödüllere erişim sağlayan Kurucu Statüsü elde edeceksiniz. Bu statü, bir onur nişanı olarak tasarlanmıştır ve oyunun başlangıcından bu yana Ultimate Team modunu oynayan oyuncuları temsil eder. Oyundaki bu statü sahipleri, anında özel bir Kurucu rozeti ve statülerini temsil eden bir kit alacaklar. Ayrıca, EA Sports FC 24 oyununu her açtıklarında özel bir yükleme animasyonu ile karşılanacaklar.

Bunun yanı sıra, Kurucu Statüsü sahipleri, bir oyuncuyu kulüplerine özel, türünün tek örneği bir karta dönüştürmelerine olanak tanıyan benzersiz bir Kurucu Geliştirmesi alacaklar. Bunu yapmak için, Kurucu Statüsü sahipleri, kriterleri karşılayan bir oyuncuyla bir Gelişim yoluna girmeleri gerekecek. Bir dizi hedefi tamamlayarak, oyuncuları bu Kurucu öğesine dönüşebilir. Kurucu Arması, Kurucu Geliştirmeleri, Kurucu Formaları, Kurucu TP Görevleri ve Kurucu Stadyum Görünüşü, Kurucu Statüsü sahibi olan oyunculara verilecek.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster