EA Sports FC 24 oyununu oynarken bazı oyun aksaklıkları veya gecikme, genel deneyim üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Bu durum özellikle Rivals veya Champions içerisinde mücadele etmek için akıcı bir oynanışa ihtiyaç duyan Ultimate Team modunun oyuncuları için geçerlidir. Normalde, oyun gecikmesi sunucu sorunlarına bağlanabilir, ancak yakın zamanda ortaya çıkan böyle bir sorun farklı bir nedenden kaynaklanıyor gibi görünüyordu. Neyse ki, sorunun olası bir çözümü topluluğun bir üyesi tarafından ortaya çıkarıldı.

EA Sports FC 24 içerisinde yinelenen oyun gecikmesi için düzeltme topluluk içerisinde kendisini gösterdi; çevrimiçi oyunculardan oyun sırasında giriş gecikmesi ve aksaklık şikayetlerinden sonra geldi. Gecikme hatasını düzeltmek için üst köşedeki çark simgesini kullanarak Ayarlar menüsünü açın. Daha sonra Oyun Ayarları kısmını seçin ve RB veya R1 kullanarak Görsel bölümüne geçin. OyunTarzları+ göstergesine gelin ve bu ayarı kapatın. Ayarı kapattığınızda, bir OyunTarzı etkinleştirildiğinde artık bilgilendirilmeyeceksiniz. Neyse ki, bu gecikme sorunlarınızı çözecektir, bu yüzden bu ayarı kapatmaya bizce değer.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar