EA Sports FC 24, EA Sports tarafından 2023 yılında piyasaya sürülen en yeni futbol oyunudur. OyunTarzları, kariyer modu için taktiksel vizyonları ve daha pek çok yeni özelliği ile oyun, FIFA 23 yapıtına göre büyük bir yükseltme olarak kabul ediliyor. Geliştiriciler, 19.000’den fazla oyuncuyu oyuna dahil etmiş olsalar da birkaç önemli isim başlıkta yer almayı kaçırdı. Ancak, bu yılın en büyük sürprizlerinden biri Sergio Ramos; kendisi oyuna dahil edilmedi. Bu rehber yazımızda ise Sergio Ramos isimli bu oyuncunun neden oyunda yer almadığından bahsedeceğiz.

Sergio Ramos, EA Sports FC 24 oyununa dahil edilmedi; transfer döneminin tamamında serbest oyuncu konumundaydı. Genel olarak bu tip oyunların kadroları, oyun kısa bir süre sonra yayınlanmadan önce son gün tamamlanır. Ramos ise Sevilla’ya Eylül 2023 başında serbest oyuncu olarak katıldığından, geliştiriciler onu oyun yayınlanmadan önce son dakika eklemesi olarak dahil edemediler. İspanyol stoper sezon şekillenmeye başlamadan önce doğduğu kulübe transfer olmayı başarmış olsa da, bu oyuna dahil edilmesi için yeterli olmadı.

EA Sports şirketinin Sergio Ramos’u ay sonundaki Ocak transfer penceresinden sonra kış güncellemesinde EA Sports FC 24 oyununa eklemesi bekleniyor. Bu aynı zamanda oyundaki birçok derecelendirmenin yenilenmesinin beklendiği zamandır. Ancak, bunun şimdilik sadece bir spekülasyon olduğunu ve geliştiriciler tarafından resmi olarak onaylanmadığını unutmayın.

Sergio Ramos, bir Dünya Kupası, iki UEFA EURO ve dört UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu ile futbol tarihinin en başarılı defans oyuncularından biri olmuştur. Dolayısıyla, pek çok oyuncu oyuna bu çapta bir oyuncunun geri dönmesini dört gözle bekleyecektir.

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

En İyi Oyuncular

Kariyer Modu

Ultimate Team

Kadro Kurma Görevleri (KKG)

Geliştirmeler

İncelemeler

Clubs

Temel Bilgiler

Rastgele Bilgiler

Teknik Bilgiler

Ek Bağlantılar