Palworld, devasa haritanın etrafına dağılmış kulelerde kilitli beş patron savaşına sahiptir. İlk kule patronuyla öğreticinin bir parçası olarak erkenden karşılaşabilirsiniz ama diğer dört kule patronu başlangıç alanından oldukça uzaktadır. Kule patronlarını yenmek size ilk seferde beş kadim teknoloji puanı kazandırır, bu da bu o savaşları aramak için oldukça iyi bir nedendir. Aşağıda, oyunun tüm kule patronlarını zorluk sırasına göre listeliyor ve gerekli her detayı veriyoruz.

Zoe & Grizzbolt: Haritanın başlangıç bölgesinin yakınındaki ormanlık bölgede, 113, -431 koordinatlarında yer almaktadır. Rayne Tower Syndicate Entrance isimli ışınlanma noktasının yakınındadırlar. Öğreticinin bir parçası olarak karşılaşılırlar. Süre sınırı 10 dakikadır ve Grizzbolt, 10. seviyededir. Ayrıca, Ground elementine karşı zayıftır ve 30 bin canı vardır.

Lily & Lyleen: Haritanın merkezine yakın, kuzeydoğuda bulunan karlı orman bölgesinde, 181, 29 koordinatlarında yer almaktadır. Free Pal Alliance Tower Entrance isimli ışınlanma noktasının yakınındalar. Süre sınırı 10 dakikadır ve Lyleen, 25. seviyededir. Ayrıca, Fire elementine karşı zayıftır ve 69 bin canı vardır.

Axel & Orserk: Haritanın güneybatısında yer alan volkanik bölgede, -587, -517 koordinatlarında yer almaktadır. Eternal Pyre Tower Entrance isimli ışınlanma noktasının yakınındadırlar. Süre sınırı 10 dakikadır ve Orserk, 40. seviyededir. Ayrıca, Ice ya da Ground elementine karşı zayıftır ve 130 bin canı vardır.

Marcus & Faleris: Haritanın kuzeydoğu kenarına yakın çöl bölgesinde, 556, 336 koordinatlarında yer almaktadır. PIDF Tower Entrance isimli ışınlanma noktasının yakınındadırlar. Süre sınırı 10 dakikadır ve Faleris, 45. seviyededir. Ayrıca, Water elementine karşı zayıftır ve 146 bin canı vardır.

Victor & Shadowbeak: Haritanın kuzeybatı kenarına yakın karlı dağlık bölgede, -146, 448 koordinatlarında bulunurlar. PAL Genetic Research Unit Tower Entrance isimli ışınlanma noktasının yakınındalar. Süre sınırı 10 dakikadır ve Shadowbeak, 50. seviyededir. Ayrıca, Dragon elementine karşı zayıftır ve 200 bin canı vardır.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster