Marcus ve Faleris, Palworld oyununun dördüncü kule savaşıdır. Bu dövüş için Water tipi saldırıları olan bir Pal ve bir Assault Rifle getirdiğinizden emin olun. Bu savaş için hangi tip Pal ve teçhizatı kullanmanın en iyisi olduğunu, onunla savaşmak için genel ipuçlarını ve ondan hangi ödülleri alabileceğinizi görmek için ise rehber yazımızı okumaya devam edin.

Belirli bir seviyeye ulaşın: Bu savaş için 45. seviye olmanız önerilir. Bu, teknoloji ağacının sonuna çok yakın, bu yüzden de dövüş, oyundaki en iyi Pal ve ekipmanlardan bazılarına sahip olmanızı bekleyecektir. Eğer bu savaş ile sorun yaşıyorsanız, seviyenizi 50’ye yükseltmeyi düşünün. Bu size istatistiklerde genel bir artış sağlayacak, bu dövüşü kolaylaştıracak ve Rocket Launcher ve Cold Resistant Pal Metal Armour/Helm gibi yükseltilmiş ekipmanların kilidini açan önemli teknoloji kırılma noktaları sağlayacaktır. Bu seviyede, tecrübe puanı toplamanın en iyi yolu zindanlarda veya yeryüzünde 45+ seviye olan Alfa Pal yenmek olacaktır.

Legendary ganimetleri avlayın: Efsanevi silahlar ve zırhlar, daha yüksek istatistiklere sahip, yaygın teçhizatın önemli ölçüde geliştirilmiş versiyonlarıdır. Bununla birlikte, elde edilmeleri zor olabilir ve bunları üretmenin maliyeti 5-10 kata kadar artabilir. Bazı belirli Alfa Pal öldürürken veya yakalarken düşme şansları düşüktür. Bu yüzden uğraşmanız gerekebilir.

Aksesuarlar da önemli: Karakterinizi, savaşla ilgili bonus istatistikler sağlayan aksesuarlarla da donattığınızdan emin olun. Kule savaşları, Palworld içerisindeki en zorlu düşmanlardan oluşur. Bu nedenle yükseltebileceğiniz her puan savaşta size yardımcı olacaktır.

Harekette kalın ve ateş edin: Felaris’in bazı menzilli saldırıları büyük bir etki alanıyla yeri hedef alır. Saldırılar geldiğinde kaçabilmek için sürekli hareket ettiğinizden emin olun. Ayrıca, düşmanların zayıf noktaları vardır ve hedeflendiklerinde ek hasar verirler. Bu hasar daha büyük bir yazı tipi boyutunda ve turuncu renkte gösterilecektir. Marcus ve Faleris için zayıf nokta Marcus’un kendisidir. Mümkünse, menzilli bir silahla ateş ederken, her zaman Marcus’u hedef aldığınızdan emin olun.

Elementlere ve pasiflere önem gösterin: Faleris, bir Fire elementi Pal, yani Water tipi saldırılara karşı zayıftır. Water tipi Pal aynı zamanda Fire tipi saldırılara da direnç gösterir, bu da dostunuzun savaşta daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir. Ayrıca, bu savaşta kullanılabilecek birden fazla güçlü pasif vardır. Saldırı seçenekleri için Hydromaniac ve Water hasarını artırmak için Lord of the Sea ile ilgilenebilirsiniz. Kelpsea, Aqua Spout isimli yeteneği ile de size yardımcı olacaktır.

Bu ikili ile savaşırken kullanabileceğiniz en iyiler: Palworld içerisinde Marcus ve Faleris ile savaşırken, onlara karşı kullanabileceğiniz en iyi üç Pal; Suzaku Aqua, Kelpsea ve Jormuntide. Eşya olarak da Assault Rifle, Hyper Shield, Heat Resistant Refined Metal Armor ve Refined Metal Helm kullanabilirsiniz. Tüm bunların en azından 45. seviyede olması gerekir.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

En İyiler

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster