Palworld içerisinde daha yüksek seviyeli üretim hatları ve elektrikli ürünler yapmak için kullanılan devre kartlarını (circuit board) yapmak için saf kuvarsa (pure quartz) ihtiyacınız olacak. Oyunda saf kuvarsı nerede bulabileceğinizi ve saf kuvars düğümleriyle dolu birkaç konumu öğrenmek için sizlerin karşısına yepyeni bir rehber yazısı ile çıkıyoruz efendim.

Adanın kuzeyindeki karlı dağlarda saf kuvars bulunabileceğinden soğuğa dayanıklı en iyi zırhınızı giydiğinizden emin olun. Üzerinde sivri cam çıkıntıları olan siyah bir kaya arayın. Bu kayalar kömür düğümleri kadar koyu renklidir ama tek renkli değildir. Geceleri saf kuvars düğümlerini tespit etmek biraz daha kolaydır; kuvarsın rengi karanlıkta gerçekten ortaya çıkar.

Saf kuvars herhangi bir kazmayla çıkarılabilir ama daha yüksek seviyeli bir kazma, madencilik sürecini çok daha hızlı hale getirecektir. Bu adada ışınlanabileceğiniz birçok Büyük Kartal Heykeli vardır ama dağlık arazide yolunuzu bulmak oldukça zor olabilir. Burada, Palbox yerleştirmek için harika yerler olan saf kuvars düğümleriyle dolu birkaç konum bulunmaktadır.

İlk konum (-212, 249) koordinatlarında bulunabilir. Burada toplam dokuz saf kuvars düğümü bulunmaktadır. İkinci konum (-256, 392) koordinatlarında bulunabilir. Burada toplam sekiz saf kuvars düğümü ve iki cevher düğümü vardır. Bu konuma ulaşmak biraz daha zor olabilir ama uçan bir bineğiniz varsa, (-238, 491) koordinatlarındaki Land of Absolute Zero oldukça yakındır.

Özetle, saf kuvars genellikle karlı alanlarda ve benzer yerlerde bulunur; devre kartı oluşturmak için gereklidir. Bu maden ayrıca Jetragon, Astegon ve Frostallion Noct canlılarından da elde edilebilir ama kendileriyle savaşmak oldukça zor olacağı için açık ara fark ile saf kuvars elde etmenin en ideal yolu, ilgili madenleri aramaktır.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster