Palworld oyununun en iyi olarak gösterilen modları çok çeşitli. Bazıları oyunun daha iyi görünmesini sağlıyor. Diğerleri ise oyunun belirli kısımlarındaki sorunları ortadan kaldırarak daha iyi oynanmasını sağlıyor. Sizler için hazırladığımız bu rehber yazısında ise birbirinden farklı kategorilerde oyunu iyileştiren veya kolaylaştıran modlar bulunuyor. Bu modları indirmek için, her mod için ayrı ayrı belirlenen özel talimatları izlemeniz gerekiyor ve bu talimatlarda genellikle Steam veya Xbox Game Pass içerisindeki indirmenizin Engine.ini dosyasını değiştirmeniz gerekiyor.

Palworld: En iyi modlar

Pal Analyzer: İmlecinizi vahşi dostlarınızın üzerine getirerek onlarla ilgili ayrıntıları ve istatistikleri görüntüler. İlerledikçe daha fazla istatistiğin kilidini açacaksınız, bu da keşfi dengeli ve adil hissettirecek (yapılandırma seçenekleri mevcut). Bu modun amacı saf oyun sistemi gibi hissettirmektir, bu nedenle sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak için mevcut kullanıcı arayüzü öğelerinin mümkün olduğunca çoğunu kullanır.

MapUnlocker: Adından da tahmin edebileceğiniz üzere tüm haritanın kilidini açar. Bu mod sadece tek oyunculu deneyimde değil, çok oyunculu seanslarda da çalışır.

Palworld: En iyi modlar

Basic MiniMap: Oyuna özelleştirilebilir bir mini harita ekler. MapUnlocker gibi bu mod da hem tek oyunculu, hem de çok oyunculu deneyimde çalışır.

Adaptive Pal Levels – Levelled Pals: Günümüzdeki bazı rol yapma oyunlarında olan adaptif düşman seviyelendirme sistemini Palworld oyununa ekleyebilirsiniz. Bu mod sayesinde sizin seviyeniz yükseldikçe, düşük seviyeli canlıların da seviyesi belli bir oranda yükselecek.

Palworld: En iyi modlar

Enhanced Palworld Visuals: Birkaç işlem sonrası efektini devre dışı bırakıp, birkaçını etkinleştirerek ve oyunun dahili çözünürlüğünde isteğe bağlı bir artış sağlayarak Palworld oyununun dünyalarının görsellerini iyileştiren bir mod.

Integrate storage warehouses for all camps: Üslerinizden herhangi birinin depolarını entegre ve evrensel hale getirebilir. Eşya yaptığınızda, tüm üslerin depolarındaki eşyalar görüntülenecek, böylece eşya bulmak için diğer üslerin depolarına gitmek zorunda kalmayacaksınız.

Palworld: En iyi modlar

Better Night Light V2.0: Varsayılan gece aydınlatmasını parlak ve koyu mavi tonların karışımıyla geliştirerek geceleri keşif yaparken benzersiz bir ambiyans sunar.

RTX RayTracing and DirectX12 for your Pals- Ultra Quality Config: Bazı RayTracing işlevlerini etkinleştirir, işleme API’sini DirectX12 olarak değiştirir; Ambient Occlusion ve gölgelerin çözünürlüğünü özelleştirerek genel kaliteyi artırır. GPU performansı üzerinde gerçekten büyük bir etkisi var ama bu ultra kalite için ödenmesi gereken bir bedel.

Palworld: En iyi modlar

Disable motion blur and vignette: Adı üstünde, bulanıklık ve kenarları karanlık hale getiren ayarları kapatır, daha fazlasını yapmaz.

All the Bases: Palworld içerisinde kurabileceğiniz üs sayısını 3’den 128’e çıkartır.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

En İyiler

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster