Bu rehber yazımızda, Palworld içerisinde elektrik üretme iş uygunluğuna (Generating Electricity Work Suitability) sahip tüm dostların bir listesi yer alacak. Hangi dostların elektrik üretme konusunda en iyi olduğunu ve elektrik üretmenin hangi yapılarda kullanıldığını öğrenmek için rehber yazımızı lütfen okumaya devam edin.

Dost Özü Yoğunlaştırıcısını (Pal Essence Condenser) kullanarak, bir Pal’in tüm iş uygunluklarını bir seviye yükseltmek mümkündür. Bu önemli bir detay; beşinci seviyede işe uygunluğa sahip bir Pal elde etmenin tek yolu budur. Dostun zaten dördüncü seviyede işe uygunluğu olduğu sürece ve 4 yıldız olduğunda beşinci seviyeye yükseltilecektir.

Orserk, elektrik üretmek (Generating Electricity) için en iyi geç oyun Pal’idir; elektrik üretme seviyesi 4 olan tek Pal kendisidir. Ayrıca, elektrik üretmeye ihtiyaç duymadığı zamanlar için El İşi (Handiwork) ve Taşıma (Transporting) alanlarında ortak iş uygunluklarına sahiptir. Bununla birlikte, Orserk’i yalnızca elektrik üretmek için kullanmayı planlıyorsanız, onu almayı ve başka görevler yapmak için kaçmaması için bir Güç Jeneratörüne (Power Generator) atamasını sabitlemelisiniz.

Sparkit, düşük seviyede karşılaşıldığı ve başlangıç alanına yakın olduğu için erken oyundaki en iyi elektrik üreten dosttur. Bununla birlikte, elektrik üretmenin daha çok oyunun sonlarına doğru bir gereklilik olduğunu unutmayın, bu nedenle erkenden elektrik üretebilen bir Pal aramak konusunda endişelenmenize gerek yok diye düşünüyoruz.

  • Dördüncü seviye elektrik üretmek: Orserk.
  • Üçüncü seviye elektrik üretmek: Relaxaurus Lux ve Grizzbolt.
  • İkinci seviye elektrik üretmek: Mossanda Lux, Univolt, Rayhound, Dinossom Lux ve Beakon.
  • Birinci seviye elektrik üretmek: Sparkit, Jolthog ve Dazzi.

Elektrik üretmek yalnızca elektrik tipi dostların kullanabildiği bir iş uygunluğudur, yani elektrik üretecek bir Pal arıyorsanız, bir elektrik tipi aramanız yeterlidir. Ayrıca, elektrik üreten bir Pal’a ihtiyaç duyan sadece bir yapı (Electric Pylon ve Power Generator) olsa da, oyunda çalışması için işleyen bir güç jeneratörüne ihtiyaç duyan birden fazla yapı vardır.

Elektrik pilonu (Electric Pylon), elektrik üretmeyi gerektiren bir yapı değildir, bunun yerine elektrik üretmeyi gerektiren herhangi bir görevin çalışma hızını pasif olarak artıran bir yapıdır. Bu, bir güç jeneratörünü şarj etmek için gereken süreyi büyük ölçüde azaltacak ve elektrik üreten dostları başka görevler yapmak için serbest bırakacaktır.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

En İyiler

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster