Victor ve Shadowbeak, Palworld oyununun beşinci ve sonuncu kule savaşıdır. Teçhizatınızı en üst düzeye çıkarmak ve ilgili istatistikleri artırmak için Dragon tipi saldırıları olan bir Pal getirdiğinizden emin olun. Bu savaş için hangi Pal ve teçhizatın en iyisi olduğunu, genel ipuçlarını ve daha fazlasını sizler için hazırladığımız bu rehber yazısında görebilirsiniz efendim.

50. seviyeye ulaşın: Bu savaş için önerilen seviye 50’dir. Bu seviye şu anda teknoloji ağacındaki son seviyedir, bu nedenle bu dövüş oyundaki en iyi dostlardan ve ekipmanlardan bazılarına sahip olmanızı bekleyecektir. Tüm dostlarınızın da 50. seviyede olduğundan emin olun; dövüş sırasında tüm güce ihtiyacınız olacak.

İstatistik puanlarınızı düzenleyin: Memory Wiping Medicine ögesinin kilidini açmak için bir Electric Medicine Workbench inşa edin. Bu eşya, şimdiye kadar edindiğiniz istatistik puanlarını yeniden atamanızı sağlayacaktır. Stat puanlarınızı Attack, HP ve Defense için kullanın. Bunları nasıl paylaştıracağınız oyuncu olarak size bağlı olacaktır. Örneğin, kaçma konusunda kendinize güveniyorsanız, puanların çoğunu Attack kısmına ayırmak ideal olacaktır.

Legendary ganimetlerle donanın: Legendary seviyesinde silahlar ve zırhlar, daha yüksek istatistiklere sahip, yaygın teçhizatın önemli ölçüde geliştirilmiş versiyonlarıdır. Bununla birlikte, elde edilmeleri zor olabilir ve bunları üretmenin maliyeti 5-10 kata kadar artabilir. Alfa Pal tipi düşman öldürürken veya yakalarken düşme şansları düşüktür. Ayrıca, karakterinizi savaşla ilgili bonus istatistikler sağlayan aksesuarlarla da donattığınızdan emin olun. Bu oyundaki en zor düşman, bu yüzden yükseltebileceğiniz her puan yardımcı olacaktır.

Yemek yemeyi unutmayın: Bazı yemekler, onları tükettikten sonra istatistiklerinize geçici güçlendirmeler sağlayacaktır. Ancak, farklı istatistikler için olsa bile yemek güçlendirmeleri birikmez, bu nedenle en çok hangisini tercih ettiğinizi seçmeniz gerekir. Bizim önerdiğimiz yemekler Rushoar Hot Dog, Eikthyrdeer Loco Moco, Eikthyrdeer Stew veya Mozzarina Cheeseburger.

Belirli taktikler kullanın: Bu savaşın en önemli yanı, gerekli hasarı verecek kadar uzun süre dayanabilmenizdir ve hayatta kalmak için saldırılarından kaçmayı ve herhangi bir darbe almaktan kaçınmayı öğrenmeniz gerekecek. Ayrıca, düşmanların, hedeflendiğinde ek hasar verecek zayıf noktaları vardır. Bu hasar daha büyük bir yazı tipi boyutunda ve turuncu renkte gösterilecektir. Victor ve Shadowbeak için zayıf nokta Shadowbeak’in yüzüdür.

Dragon elementi işinize yarayacak: Shadowbeak bir Dark elementi Pal, yani Dragon tipi saldırılara karşı zayıftır! Dragon tipi bir Pal aynı zamanda Dark tip saldırılara da direnç gösterir, bu da dostunuzun savaşta daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir. Blood of the Dragon, Cheery ve Divine Dragon isimli pasif yetenekleri bu yüzden çok işinize yarayacaktır.

Bu savaşta kullanabileceğiniz en iyiler: Palworld oyununda Victor ve Shadowbeak ikilisini yenebilmek için kullanabileceğiniz en iyi üç Pal; Jetragon, Quivern ve Chillet. Ekipman olarak ise Rocket Launcher, Hyper Shield, Cold Resistant Pal Metal Armor ve Pal Metal Helm kullanmanızı öneriyoruz. Bu şekilde son bölüm sonu canavarını yenebilirsiniz.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

En İyiler

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster