Palworld oyununda üssünüzü taşımak başlangıçta düşünebileceğiniz bir şey değil ama oyunun kaynak toplama ve kademeleri ele alma şekli, muhtemelen daha pratik meralara gitmeye karar vereceğiniz anlamına geliyor – özellikle de ileri teknolojinin kilidini açtıkça. Geliştirici ekibin bu açık dünya oyunundaki neredeyse her şey gibi Palworld de üssünüzü nasıl taşıyacağınız konusunda size hiçbir şey söylemiyor. Bu işlem biraz sıkıcı olsa da istediğiniz zaman yapabileceğiniz bir şey. İşte bu video oyununda üssünüzü nasıl taşıyacağınız ve birden fazla üsse nasıl sahip olabileceğiniz.

Palworld, başlangıçta olmasa da üç aktif üsse sahip olmanıza izin verir. Üs seviyesi 10’a ulaşana kadar sadece bir üssünüz olabilir, sonrasında ikinci bir üs inşa edebilirsiniz. Üs seviyesi 15’e ulaştığınızda, üçüncü üssünüz üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Palworld, size üssünüzü alma ve taşıma seçeneği sunmuyor, Palbox’ı bile taşıyamıyorsunuz, bu yüzden uzun yoldan gitmeniz gerekiyor. Palbox’ı sökmeniz gerekecek ki bu kulağa gerçekte olduğundan daha sevimsiz geliyor. Palbox’i sökmek otomatik olarak tüm üs tesislerinizi de sökecektir. Buna yumurta kuluçka makineleri, Pal yatakları, çiftlikler ve Palbox olmadan inşa edemeyeceğiniz diğer her şey dahildir. Her tesisin malzeme maliyetini otomatik olarak geri alırsınız ama bir sonraki üs kurduğunuzda onu yeniden inşa etmeniz gerekecektir.

Palbox’i sökmek, o kutuyu sökmüş olsanız bile, çalışan tüm Pal’leri otomatik olarak kutunuza gönderir. Hiçbiri zarar görmez ve hiçbiri yok olmaz. Tezgahlar, evler ve bir üssün dışında inşa edebileceğiniz diğer her şey sağlam kalacaktır ve bunları inşa menüsünden sökebilirsiniz. Bir sonraki adım yeni bir üs konumu bulmaktır; bu konum haritada Palbox yerleştirmek için yeterince büyük olan herhangi bir yer olabilir. Kutunuzu inşa edin, istediğiniz diğer tesisleri yeniden inşa edin.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster