Palworld içerisinde silahlar, polimer ve gelişmiş imalat hatları gibi orta ve ileri oyun öğeleri yapmak için yüksek kaliteli Pal yağı (High Quality Pal Oil) kullanacaksınız. Başlangıç bölgelerinde çok fazla yüksek kaliteli Pal yağı bulamayacaksınız – yağı toplamak için haritanın daha zor kısımlarına doğru ilerlemeniz gerekecek. Bu rehber yazımızda, oyundaki yüksek kaliteli Pal yağını nerede bulabileceğinizi açıklıyoruz ve sizlere ihtiyacınız olan bilgileri veriyoruz.

Yüksek kaliteli Pal yağını hemen aşağıdaki canlılardan ganimet olarak alabilirsiniz. Muhtemelen bundan daha fazla yağ düşüren Pal vardır ama şimdiye kadar bulduklarımız bunlar. Bu listeden, en çok yağ bulduğumuz canavarlar, aşağıda bulabileceğiniz çöl biyomundaki Digtoise ve Dumud oldu. Yine de çölde güvenli bir şekilde seyahat etmek için ısıya dayanıklı ekipmanlara ihtiyacınız olacak. Yirminci seviyelerin ortalarına doğru Relaxaurus da avlamaya başlayabilirsiniz

  • Quivern
  • Relaxaurus
  • Woolipop
  • Elphidran
  • Grintale
  • Mammorest
  • Flambelle
  • Digtoise
  • Dumud

Relaxaurus’un oldukça ağır hasar verdiğine dikkat edin, bu yüzden hazırlıklı gelmeniz gerekecek. Relaxaurus’u çöl Pal’larına tercih etmemizin tek nedeni, çöl Pal’larının aksine, ortaya çıktıkları yerde uygun bir hızlı seyahat noktası (Ascetic Falls) olmasıdır. Onları yakalasanız da öldürseniz de ganimet olarak yüksek kaliteli Pal yağı elde edeceksiniz. Eğer gerçekten min-max yapmak istiyorsanız, ilk yağ ganimetini elde etmek için onları yakalamalı ve daha sonra ek bir yağ elde etmek için onları kesmelisiniz ama kesme için 12. seviyede et satırının kilidini açmanız gerekir.

Tüfek (25 külçe, 5 yüksek kaliteli Pal yağı, 30 odun) ve tabanca (50 külçe ve 15 yüksek kaliteli Pal yağı) gibi erken oyun silahlarını yapmak için yüksek kaliteli Pal yağına ihtiyacınız vardır. Ayrıca silah montaj hattı (100 külçe, 50 ahşap, 20 çivi ve 10 yüksek kaliteli Pal yağı) yapmak için de buna ihtiyacınız vardır. Özellikle, gelişmiş silahlar yapmak için tonlarca ihtiyacınız olan polimer (iki yüksek kaliteli Pal yağı) üretmek için yüksek kaliteli Pal yağına ihtiyacınız var.

Devre kartları (4 saf kuvars ve 2 polimer), buzdolabı (50 rafine külçe, 20 polimer, 15 buz organı ve 5 devre kartı) ve elektrikli fırın (50 rafine külçe, 10 devre kartı, 20 polimer ve 20 karbon fiber) gibi polimer ve dolayısıyla yüksek kaliteli Pal yağı gerektiren birkaç şey daha var Palworld içerisinde.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

En İyiler

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler: