Palworld içerisinde oyunun sunduğu en güçlü silahlardan bazılarını elinize almak istiyorsanız, polimer önemli bir kaynaktır. Ayrıca, ikinci kademe üretim hatları ve elektrikli ekipmanlar oluşturmak için kullanılan devre kartlarını yapmak için de gereklidir. En zorlu patronlardan bazılarını yenmek ve en güçlü Pal’lerden bazılarını ele geçirmek polimer olmadan mümkün olmayacaktır. Palworld içerisinde polimerin kilidini ne zaman açacağınızı ve onu nasıl elde edeceğinizi öğrenmek için sizlerin karşısına yepyeni bir rehber ile çıkıyoruz.

Palworld içerisinde polimer yapabilmeniz için birkaç ön koşulu yerine getirmeniz gerekir. Öncelikle, 33. seviyede olmak ve teknoloji sekmesinde polimerin kilidini açmanız lazım. Daha sonra üssünüzde bir üretim hattınız olmalı ve yine üssünüzde güç jeneratörü gibi bir elektrik kaynağı mevcut olsun. Bu ön koşullar karşılandıktan sonra, her biri iki yüksek kaliteli Pal yağı için üretim hattında polimer oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Özetle polimer, Production Assembly Line I ve Production Assembly Line II aracılığı ile 2 adet High Quality Pal Oil kullanılarak yapılır. Polimerin kilidini açmak için de Technology ağacında iki puan harcamanız gerekecektir. Polimer ayrıca Jetragon isimli canlıdan da elde edilebilir ama kendisi oyunun en güçlü canlısı olduğu için polimer üretmeye odaklanmak daha mantıklıdır.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster