Palworld içerisinde üssünüzü yükseltmek için bir gereklilik olan buğday ekimi yapmak için buğday tohumlarına ihtiyacınız olacak. Bu rehber yazımızda ise Palworld oyununda buğday tohumlarını nasıl elde edeceğinizi, tohumları düşüren belirli Pal’leri belirleyerek açıklıyoruz.

Gezgin tüccarlardan 100 altın karşılığında buğday tohumu satın alabilirsiniz ve Plateau of Beginnings’in batısındaki küçük yerleşim yerinde her zaman bir tüccar bulunur. Bu hızlı seyahat noktasını etkinleştirin ve ihtiyacınız olabilecek her türlü eşyayı satın almak (veya satmak) için buraya hızlıca atlayabileceksiniz.

Buğday tohumu elde etmenin bir diğer yolu da yumurtlama alanlarının yakınında görebileceğiniz büyük bir çim Pal olan Dinossom’u yakalamak veya öldürmektir. Ayrıca başlangıç bölgelerinde olmayan ancak daha bol bulunan Flopie ve Bristla’yı da avlayabilirsiniz, bu nedenle onlara ulaşmak için küçük bir yolculuğa çıkmaya değer olabilir.

Tek bir Pal’dan en iyi şekilde yararlanmak için onu yakalayarak ilk buğday tohumunu elde edebilir ve ardından daha fazla buğday tohumu elde etmek için et satırını kullanarak Pal’i kesebilirsiniz. Satır teknolojisinin kilidini 12. seviyede açacaksınız.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

En İyiler

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster