Bu rehber yazımızda, Palworld içerisinde El İşi Uygunluğuna (Handiwork Work Suitability) sahip tüm dostların bir listesi bulunuyor. Hangi dostların el işinde en iyi olduğunu ve el işinin hangi yapılar için kullanıldığını öğrenmek için rehberimizi okumaya devam edin.

Dost Özü Yoğunlaştırıcısını (Pal Essence Condenser) kullanarak, bir dostun tüm iş uygunluklarını bir seviye yükseltmek mümkündür. Bu önemlidir; beşinci seviye işe uygunluğa sahip bir Pal elde etmenin tek yolu budur. Pal, dördüncü seviye işe uygunluğu olduğu sürece ve dört yıldız sahibi olduğunda beşinci seviyeye yükseltilecektir.

Anubis, El İşi için en iyi oyun sonu dostudur; El İşi yeteneği dördüncü seviye olan tek dosttur. Ayrıca, bir üste çalışan herhangi bir Pal’da bulunması her zaman yararlı olan yaygın Taşıma (Transporting) İşi Uygunluğuna da sahiptir. Bununla birlikte, Anubis’i yalnızca El İşi görevleri için kullanmayı planlıyorsanız, onu almayı ve görevini düzeltmeyi unutmayın, böylece başka görevler yapmak için kaçmaz.

Üssünüzde hangi dostlara ihtiyaç duyulduğuna bağlı olarak, Lyleen ve Verdash, Anubis’e göre daha iyi seçenekler olabilir. Bu özellikle madencilik operasyonları başka bir yerde bulunan ve diğer iş uygunluklarına sahip dostlardan daha fazla yararlanabilecek üsler için geçerlidir.

Tanzee, başlangıç konumuna yakın düşük bir seviyede karşılaşıldığı ve her zaman faydalı olan ekim dikme, toplama ve taşıma kombinasyonuna sahip olduğu için en iyi erken oyun El İşi Pal’ıdır.

  • Dördüncü seviye el işleri: Anubis.
  • Üçüncü seviye el işleri: Lunaris, Wixen, Verdash, Lyleen Noct ve Lyleen.
  • İkinci seviye el işleri: Penking, Mossanda, Mossanda Lux, Incineram, Incineram Noct, Loupmoon, Robinquill, Robinquill Terra, Elizabee, Lovander, Katress, Petallia, Wumpo, Wumpo Botan, Grizzbolt ve Orserk.
  • Birinci seviye el işleri: Lifmunk, Fuack, Sparkit, Tanzee, Pengullet, Daedream, Fuddler, Bristla, Gobfin, Gobfin Ignis, Hangyu, Hangyu Cryst, Ribbuny, Leezpunk, Leezpunk Ignis, Gorirat, Beegarde, Flambelle, Bushi, Cryolinx, Warsect, Quivern ve Astegon.

El İşi, oyuncular için çok önemlidir; üssündeki dostların, oyuncular gidip başka şeyler yaparken ihtiyaç duydukları eşyaları otomatik olarak üretmelerini sağlar. Bir el işi dostu olmadan, oyuncuların elle eşya yapması ve eşya bitene kadar beklemesi gerekecektir. Bu durum, eşyaların yapımının çok daha uzun sürdüğü ilerleyen seviyelerde çok daha kötü bir hal alır.

Handiwork (El İşi) ayrıca dostların inşa modunda yerleştirilen yapıları otomatik olarak inşa etmesine olanak tanır. Bu, oyuncu arka planda dostları onları inşa ederken yapıları planlamaya ve yerleştirmeye devam edebileceği için kullanışlıdır.

Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

En İyiler

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster