Palworld, oyuncu karakterinin yaratılmasıyla başlar. Oyuncular, çeşitli farklı vücut tiplerini kapsayan bir dizi ön ayar arasından seçim yapabilirler. Değiştirilebilir seçenekler temel olarak Vücut, Yüz Saçı ve Ses olarak geçer. Başka bir seçenekte oyuncu karakterinin adını ekleyebilirler. Karakter oluşturma sekansı bittiğinde, oyun dünyasına atlayabilir ve oyun içi Öğretici özelliği ile hayatta kalmanın püf noktalarını öğrenebilirler. Hemen aşağıdaki tabloda ise Palworld oyununun klavye-fare ve kontrolcü için ayarlanan temel kontrol şemasını görebilirsiniz.

Palworld içerisinde birçok farklı Pal yakalayın. Her Pal’in üssünüzde size yardımcı olacak benzersiz bir yeteneği vardır. Üssünüzü farklı kaynak türlerinin yakınında inşa edin. Pal’ler onları senin için toplayacak. Palbox’da bulunan görevleri yaparak üssünüzü yükseltin ve Pal küreleri yapabilmek ve Pal’leri yakalayabilmek için bir taş kazma üretin. Sık sık yemek yiyin ve iyileşmek için Pal’lerinizi besleyin. Pal’lerinizden herhangi biri ölürse, onları bir Palbox’a koyun. Zamanla sağlıkları yerine gelecektir. Gece boyunca üşümemek ve sağlık kaybetmemek için bir kamp ateşi ve kıyafet yapın.

AksiyonKlavye ve FareKontrolcü
İleriWSol Analog
GeriS
SolA
SağD
ZıplaSpaceA
Pal Çağır / Binicilik Becerisi 2ESol Tampon
Pal Küresi FırlatQSağ Tampon
Partner BecerisiFX
Çömelme / Kayma / Binicilik Becerisi 3CB
Şarjör DeğiştirmeRX
YuvarlanmaCtrlB
SprintShiftSol Analog (Basma)
Pal Değiştir (Sol)1D-pad sol
Pal Değiştir (Sağ)3D-pad sağ
Küreyi Değiştir2D-pad aşağı
Pal’e Emir Ver4Sağ Analog (Basma)
Silah DeğiştirKaydırma TekeriY
Nişan AlSol TıklamaSol Tetik
Saldırı / Binicilik Becerisi 1Sağ TıklamaSağ Tetik
Palworld

Palworld için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Materyaller

En İyiler

İşe Uygunluk Yetenekleri

Kule Savaşları

Ek Bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster