Starfield karakterimin özelliklerinden biri olarak Adoring Fan’ı seçtiğim an, bundan pişman olacağımı biliyordum. Bu özellik bana, yaptığım her şeye takıntılı bir şekilde cevap veren ve beni takip eden bir süper hayran veriyor. İyi tarafı ise bazen hediye getirmesi. Dezavantajı ise tek kelimeyle bu hediyelerin çöp olması. Eğer siz de benim gibi bu kişiden kurtulmak istiyorsanız, Adoring Fan’dan kurtulabilmek mümkün efendim.

Eğer hayranınızı mürettebatınızdan veya bir hayran olarak çıkarmak istiyorsanız, bunu bazı diyalog seçenekleriyle yapabilirsiniz. Onunla konuşmaya başlayın ve bazı sorular sormak için diyalog seçeneğine tıklayın. Daha sonra hayranlığı hakkında konuşma seçeneğini seçmek isteyeceksiniz. Buradan yanıt vermenin birkaç yolu var, ancak ona kaybolmasını söylemek isteyeceksiniz. Mürettebat statüsünü kaldırmak veya onu hayran olmayı bırakmaya ikna etmek için etiketlenmiş iki seçenek göreceksiniz. Seçim sizin. Eğer temelli gitmesini istiyorsanız, ona bir katil olduğunuzu söyleyen Persuade seçeneğini kullanın. Sizden o kadar iğrenecek ki hemen gidecek.

Daha uç bir seçenek ise ona sadece katil olduğunuzu söylemek değil, aynı zamanda katil olmaktır. Bir kez daha diyalog seçeneklerini kullanmanız gerekecek – sadece ateş etmeye başlarsanız ölmeyecektir. Diyalog seçeneği onun temel statüsünü kaldıracak ve sonra öldürülebilecek. Bir kez daha fandomu hakkında konuşmak için diyalog seçeneğini kullanın. Orada bir seçenek saldırı olarak etiketlenmiştir. Buna tıkladığınızda, temel yoldaşlarınızdan çıkarılacaktır. Bundan sonra seçebileceğiniz birkaç diyalog seçeneği var, bunların hepsi temelde yaklaşan ölümü hakkında onunla alay ediyor. Eğer gerçekten bunu yapmak istiyorsanız, silahınızı çıkarın ve devam edin.

Hayranınızla konuşurken fark edeceğiniz birkaç diyalog seçeneği vardır. Örneğin, Commerce becerinizi yükseltmişseniz, hayranınız olmak için ödeme yapması gerektiğini söyleyen bir seçenek görebilirsiniz – bir hayran kulübü gibi. Ne yazık ki hayranınızın hiç parası yok; bir tuvalet kağıdı ve 50 kredi verebiliyor. Yine hayranlık diyalog ağacının altında, hayranlığını artırmasını isteyen başka bir seçenek daha var – bunu tavsiye etmiyorum.

Starfield

Starfield için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bu rehberlerin tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

İlk adımlar

Yan görevler ve diğer içerikler

Yetenekler ve beceriler

Uzay gemileri

Önemli haberler

Ek bağlantılar

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster