WWE 2K24 oyununun dünya çapındaki çıkış tarihi 8 Mart 2024 olarak belirlendi ve yapıt piyasaya sürüldü bile. Birçok kullanıcı bu oyunu Xbox Game Pass üzerinden satın almak zorunda kalmadan oynamanın mümkün olup olmadığını merak ediyor. WWE 2K serisinin geçmiş oyunları Xbox Game Pass üzerinde mevcut değilken, bu oyun için durum değişti mi? İşte bu oyunun bahsi geçen abonelik sisteminde mevcut olmasıyla ilgili tüm ayrıntılar.

Ne yazık ki WWE 2K24, Xbox Game Pass kütüphanesinde mevcut değil, en azından şu anda. Ancak WWE 2K23 oyununun yol haritası göz önüne alındığında, serinin yeni oyununun Ocak 2025 içerisinde Xbox Game Pass aboneleri için oynaması ücretsiz bir hafta sonu etkinliği olması bekleniyor. Buna ek olarak, WWE 2K23, PlayStation Plus Extra içerisinde de mevcuttu ve artık bu kataloğun bir parçası olmasa da, bu gelecekte yeni oyunun da PlayStation tarafında abonelik hizmetine de gelebileceği anlamına gelebilir.

WWE 2K24

WWE 2K24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bunların tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Ek Bağlantılar

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster