WWE hayranları WWE 2K24 oyununun gelişini kutluyor. Oyun modlarını ve oyunun tüm sürümlerini açıklamanın yanı sıra, 2K, bu yeni yapıtın mevcut olacağı platformları açıkladı ve sonunda birçok PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch sahibi için soruyu cevapladı. Oyunun bu platformlara gelişi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

WWE 2K24, ne yazık ki Nintendo Switch için mevcut değildir. Oyunun resmi sitesinde 2K, WWE 2K24 oyununun dört sürümünün de PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde oynanabilir olduğunu açıkladı. Nintendo Switch konsolunun oyuncuları, geçmişte Wii ve Wii U konsollarında güçlü bir varlığa sahip olan bu serinin bir kez daha dışında kaldı.

Nintendo konsolu hayranları için tek kötü haber bu değil. WWE 2K23 oyununun yol haritası göz önüne alındığında, yeni oyunun Nintendo Switch konsoluna herhangi bir noktada gelmesi beklenmiyor, bu da bu konsolun oyuncularının 2025 sürümü ile olası bir ekleme için beklemek zorunda kalmasına neden oluyor. Sonuç olarak, WWE 2K24 oyununun Nintendo Switch üzerinde olup, olmadığını bilmeniz gereken her şey bu. PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri ise bu video oyununu satın alıp, oynayabilirler.

WWE 2K24

WWE 2K24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bunların tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Ek Bağlantılar

Etiketler:

, ,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster