WWE 2K24 sonunda çıktı ve uzun süredir devam eden güreş serisinden beklediğiniz her şeyi içeriyor. Yeni maç türlerinden hayranların en sevdiği modlara kadar göz atılacak çok şey var. Ayrıca; Cody Rhodes, Roman Reigns ve CM Punk da dahil olmak üzere lansman sonrası eklenecek daha birçok yüksek profilli isimle yıldızlarla dolu bir kadroya sahiptir. Ancak yüz taramanızı yükler ve tıpkı size benzeyen bir karakteri özelleştirmek için kullanırsanız kendiniz olarak oynayabilirsiniz. WWE 2K24 oyunundaki resim yükleme özelliğini nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Yüz taramanızı bu video oyununa yüklemek için şu adımları izleyin: Oyunun resmi Image Uploader sitesine gidin ve oturum açın. Burada resminizi yükleyin ve her şey hazır. Aklınızda tutmanız gereken bir şart var: Yalnızca 1 MB veya daha küçük JPG veya PNG dosyalarını yükleyebilirsiniz. Yüzünüzün yanı sıra, herhangi bir logo gibi başka şeyler de yükleyebilirsiniz.

Resminizi yükledikten sonra, indirmek veya silmek istiyorsanız şu adımları izleyin: WWE 2K24 oyununun ana menüsüne gidin ve Online sekmesine geçin. Buradan da Community Creations, ardından Image Manager sekmesine girin. Bu kısımda yüz taramanızı ve diğer görüntüleri göreceksiniz. Bunu kullanmak istiyorsanız, ana menüden Creations sekmesine gidin ve ardından Superstars kısmına gidin. Burada yüklemelerinizi kullanabilirsiniz.

WWE 2K24

WWE 2K24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bunların tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Ek Bağlantılar

Etiketler:

, ,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster