WWE 2K serisinin bir diğer oyunu olan WWE 2K24, 8 Mart 2024 tarihinde piyasaya sürüldü ve serinin tüm temel özelliklerini içeren bir deneyim sunuldu: Geniş bir kadro, yeni oynanış eklentileri ve CM Punk gibi hayranların en sevdiği süper starları ekleyen ek paketler. WWE 2K24 ayrıca geri dönen ve yeni birçok mod içeriyor. Serinin neredeyse tüm oyunlarında arkadaşlarınızla ve ailenizle yerel olarak dövüşmenize olanak tanıyan yerel çok oyunculu oyun desteği vardı ama bu oyun için bu durum değişti mi? Bu sorunun cevabını yeni rehber yazımızda vereceğiz.

Evet, WWE 2K24, yerel çok oyunculu oyun desteğine sahip. Yani, yanınızdaki arkadaşlarınızla birlikte ringin içine girip, koltukta bu aksiyonu yaşayabilirsiniz. Oyuncu sayısına gelince, toplam dört oyuncu birlikte oyunu oynayabilirsiniz. WWE 2K23, PlayStation 5 için dört oyuncu ve Xbox Series X/s için altı oyuncuya kadar desteğe sahipti. Bu yeni oyunda tüm platformlarda yalnızca dört oyuncuya kadar oynanabilecek gibi görünüyor. Altı oyunculu destek kaldırıldı.

WWE 2K24 içerisinde yerel çok oyunculu modlar üzerinden hangi farklı modları oynayabileceğiniz henüz belli değil. En azından hızlı oyunda yerel olarak War Games gibi farklı maç türlerini oynayabileceksiniz. Bu desteğin WWE 2K23 yapıtındakine benzer olması muhtemeldir. Yerel çok oyunculu mod serinin diğer tüm oyunlarında yer almıştır, bu nedenle, bu yeni oyunda da yer alması şaşırtıcı değildir ve hayranlar geri döndüğünü görmekten mutluluk duyacaktır.

WWE 2K24

WWE 2K24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bunların tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Ek Bağlantılar

Etiketler:

, ,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster