WWE 2K24 oyunu artık erişilebilir ve oyuncular, sunulan tüm yeni içerikleri keşfedebilir. 2K ekibinin yıllık serisinin en yeni sürümü MyFaction, MyGM, Universe ve daha fazlası gibi hayranların en sevdiği oyun modlarıyla birlikte geliyor. Ayrıca 200’den fazla süper star ile dolu bir kadro sunuyor ve gelecekte ek paket ile daha fazlası gelecek. Ancak, geliştiriciler tarafından yeni süper starların eklenmesini beklemek istemiyorsanız, her zaman Community Creations sekmesine göz atabilirsiniz. Bu, topluluk tarafından yapılan güreşçileri, arenaları, şampiyonluk kemerlerini ve görüntüleri ifade eder. Bu bağlamda, oyunda topluluk kreasyonlarını nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

WWE 2K24 içerisinde özel süper starları ve diğer topluluk kreasyonlarını indirmek için şu adımları izleyin: Öncelikle ana menüden, Xbox üzerinde RB veya PlayStation üzerinde R1 tuşunu kullanarak Online sekmesine gidin. Bu kısımda Community Creations kısmını seçin. Bu menüde, topluluk yapımı modellere göz atmak için Downloads kısmını veya kendi kreasyonlarınızı göndermek için Uploads seçeneğini seçin. Downloads kısmını seçtikten sonra, verilen seçeneklerden aradığınızı seçin veya her şeye göz atmak için All seçeneğini seçin. Buradan tüm kreasyonlara göz atın, hatta omuz düğmelerini kullanarak popülerliğe göre filtreleyebilirsiniz. Beğendiğiniz bir şey bulduğunuzda, onu seçin ve Download tuşuna basın.

Özel bir süper star indirdikten sonra, karakter çevrimdışı oyun modlarında ana listenin bir parçası olarak görünecektir. Belirli bir şey arıyorsanız, Xbox üzerinde Y veya PlayStation üzerinde Üçgen tuşuna basıp, bir anahtar kelime yazabilirsiniz. Oyunun ilk günlerinde Kenny Omega, MJF, Jeff Hardy gibi diğer promosyonlardan popüler güreşçileri görmeniz muhtemeldir. Ancak zaman geçtikçe, Yoda, Örümcek Adam, Sub-Zero ve popüler kültürden birçok başka figür gibi daha çılgın kreasyonlar bulmak için arama özelliğini kullanabilirsiniz.

WWE 2K24

WWE 2K24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bunların tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Ek Bağlantılar

Etiketler:

, ,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster