WWE 2K24, 2K şirketinin güreş serisinin yeni oyunu. Özel sürüm kapaklarında Cody Rhodes, Bianca Blair ve Rhea Ripley isimlerinin yer aldığı yeni oyun 8 Mart 2024 tarihinde piyasaya sürüldü. Hayranlar ise tüm yeni oynanış özelliklerinin, maç türlerinin ve büyük bir süper star kadrosuna sahip yenilenmiş bir Showcase modunun keyfini çıkartıyorlar. 2K şirketine göre WWE 2K24, lansmanında 200’den fazla süper star içerecek. Bu yüzden birçok hayran CM Punk ve Brock Lesnar gibi bazı isimlerin varlığını tartışıyor. İşte bu isimlerin oyunda olup, olmayacağı hakkında bilmeniz gerekenler.

Brock Lesnar, WWE 2K24 oyununun kadrosunun bir parçası olmayacak, en azından başlangıçta… 21 Şubat 2024 tarihinde 2K, WWE 2K24 oyununun 200’den fazla süper star içeren tam kadrosunu açıkladı ve herkes Brock Lesnar isminin listede yer almadığını fark etti. Vince McMahon davasında Brock Lesnar şahsını çevreleyen tartışmalar, 2K şirketinin bu eski UFC şampiyonunu en azından soruşturma tamamlanana kadar oyunun dışında bırakmasının nedeni olabilir. Dava sonuçlandıktan sonra Brock Lesnar, oynanabilir bir karakter olarak sunulacak mı, bilemiyoruz. Kendisi, Showcase modundaki tek bir maçta kontrol edilebiliyor ama oyunun geri kalanında mevcut değil.

CM Punk ise bu video oyununun kadrosunun bir parçası olacak ama başlangıçta değil. Kendisi, 15 Mayıs 2024 tarihinde sezon biletinin bir parçası olarak, oyunun ilk ek paketi dahilinde oyuna eklenecek. Geliştiriciler, sezon biletiyle kadroya katılacak olan tüm süper starları ve efsaneleri açıkladıktan sonra bu bilgi doğrulanmış oldu ve şimdi yapmamız gereken tek şey beklemek.

WWE 2K24

WWE 2K24 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bunların tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

Ek Bağlantılar

Etiketler:

, ,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster