Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Destiny 2: Sleeper Simulant nasıl alınır?

Destiny 2 için çıkışını gerçekleştirmiş olan ikinci ek paket ile oyuna yeni ve aynı zamanda da eski bir egzotik silah eklendi. Bu silahın adı Sleeper Simulant ve kendisi aslında ilk oyunda da bulunuyordu. Destiny 2: Warmind ile oyuna tekrar eklenmiş olan bu egzotik silah, ne yazık ki ilk oyundaki gibi elde edilmiyor. Bu yüzden de bu rehberimizde, bahsetmiş olduğumuz Linear Fusion Rifle tipi silahı nasıl elde edebileceğinizi anlatacağız.


Destiny 2 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Destiny 2: Warmind içerisinde Sleeper Simulant nasıl alınır?

Destiny 2: Warmind oyunundaki Sleeper Simulant nasıl elde edilir?

Dilerseniz çok fazla zaman kaybetmeden, bu silahı nasıl elde edeceğinizi anlatalım. Öncelikle yapmanız gereken şey çok basit: Destiny 2 için çıkışını gerçekleştirmiş olan Warmind ek paketinin hikayesini bitirmeniz gerekiyor. Ardından da Legacy Code ve A Piece of the Past isimli görevleri bitirmeniz gerekiyor. Bu görevleri anlatmaya gerek yok çünkü hepsi gayet sıradan, basit görevler.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz görevleri yaparken, oldukça benzersiz görünen, IKELOS HC V1.0.1 isimli bir Hand Cannon tipi silaha sahip olacaksınız. Bu silahı sakın silmeyin çünkü görev boyunca bu silahı kullanmanız gerekecek. IKELOS HC V1.0.1 silahı sizin olduktan sonra Ana Bray ile konuşup, bir görev almanız gerekiyor. Bu görevin adı da Violent Intel olarak geçiyor.

Violent Intel dahilinde öncelikle IKELOS HC V1.0.1 kullanarak Hive ve Cabal tipi düşmanlar öldürüp, ardından da yine aynı silah ile  sarı canlı düşman öldürmeniz gerekiyor. Eğer gerekli sayıda düşmanları öldürdüyseniz, Violent Intel görevinin yeni bir adımı başlıyor ve bu adımda da 5 kere Vanguard Strike görevi bitirmeniz gerekiyor. Bu görevleri bitirirken de IKELOS HC V1.0.1 silahının seçili olması gerekiyor.

Eğer 5 kere Vanguard Strike bitirdiyseniz, sırada sondan ikinci adım var demektir. Bu adımda yine IKELOS HC V1.0.1 ile 3 seviye Escalation Protocol bitirmeniz ve 15 tane de Sleeper Node bulmanız gerekiyor. Bu adımları da gerçekleştirdikten sonra silahın en son adımı karşınıza çıkıyor. Bu adımda da Will of the Thousands isimli görevi IKELOS HC V1.0.1 silahı ile tamamlamanız gerekiyor.

  1. Destiny 2: Warmind paketinin ana hikayesini bitirin.
  2. Legacy Code ve A Piece of the Past isimli görevleri bitirin.
  3. IKELOS HC V1.0.1 silahına sahip olun ve Ana Bray karakterinden Violent Intel görevini alın.
  4. IKELOS HC V1.0.1 ile Hive ve Cabal öldürün.
  5. IKELOS HC V1.0.1 ile sarı canlı düşmanları öldürün.
  6. IKELOS HC V1.0.1 ile 5 kere Vanguard Strike bitirin.
  7. IKELOS HC V1.0.1 ile 3 seviye Escalation Protocol bitirin,15 tane Sleeper Node bulun.
  8. IKELOS HC V1.0.1 ile Will of the Thousands görevini bitirin.
  9. Ana Bray ile konuşun, Sleeper Simulant silahının sahibi olun.

Şimdi, Violent Intel görevinden daha detaylı bir şekilde bahsedelim

Eğer Destiny 2: Warmind ile Sleeper Simulant silahının sahibi olmak istiyorsanız, öncelikle bahsettiğimiz ek paketin ana görevlerini bitirmeniz gerekiyor. Bu ek paketin ana görevleri, Will of the Thousands isimli bir görev ile sonlanıyor. Will of the Thousands bittikten sonra işiniz tamamen bitmiyor çünkü oyun sizlere birkaç görev daha sunuyor. Bu görevlerin adı da Legacy Code ve A Piece of the Past olarak geçiyor. O görevleri de bitirmeniz gerekiyor. Bu adımlarda kompleks veya ekstrem bir şey bulunmuyor.

Legacy Code ve A Piece of the Past görevlerini bitirdikten sonra oyun sizlere IKELOS HC V1.0.1 isimli bir silah veriyor. Bu silahı kesinlikle silmeyin; Violent Intel boyunca bu silahı kullanmanız gerekecek. Hand Cannon tipi IKELOS HC V1.0.1 silahına sahip olduktan sonra Ana Bray ile konuşup, Violent Intel isimli görevi almanız gerekiyor. Violent Intel görevini almanız ile birlikte de resmi olarak Sleeper Simulant kovalamacası başlıyor.

Sleeper Simulant isimli silahın sahibi olabilmek için yapmanız gereken ilk şey Hellas Basin içerisinde Hive ve Cabal öldürmek olacak. Tabii bunları IKELOS HC V1.0.1 ile yapmak zorundasınız. Ayrıca, Cabal tipi düşmanları da kritik vuruş ile öldürmeniz gerekiyor. Hive için herhangi bir zorunluluk yok. Ardından da yine aynı silah ile sarı canlı düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra da yine aynı silahı kullanarak 5 kere Vanguard Strike bitirmeniz gerekiyor. Violent Intel, bu görevin sonuna kadar gayet basit bir şekilde ilerliyor.

Sleeper Simulant isimli egzotik silahı, sadece 2 adım sonra alabileceğiz. Bu adımlardan ilkinde 3 seviye Escalation Protocol bitirmeniz gerekiyor. Escalation Protocol, Hellas Basin içerisindeki oyun sonu aktivitelerinden bir tanesi. Destiny 2: Forsaken çıkmış olsa bile günün her saatinde Escalation Protocol oynayan birilerini bulabilirsiniz ve 3 seviye tamamlayabilirsiniz. Bunun pek zor olacağını sanmıyoruz. Ardından da 15 farklı Sleeper Node/Override Frequencie bulmanız gerekiyor Mars içerisinde. Tüm bunları yine IKELOS HC V1.0.1 ile yapmak zorunlu.

Sleeper Simulant, sadece 1 görev sonra sizin oluyor

Oyunun en kolay şekilde elde edilebilen egzotik silahlarından olan Sleeper Simulant için son bir kez daha görev yapmanız gerekiyor. Bu görev ise aslında Destiny 2: Warmind ek paketini bitiren görevin, biraz daha zor hali. Evet, Sleeper Simulant istiyorsanız son bir kez daha Will of the Thousands görevini tamamlamanız gerekecek.

Will of the Thousands isimli görevi son bir kez daha oynadıktan ve tamamladıktan sonra, Linear Fusion Rifle tipindeki ve şu sıralar Gambit içerisinde fütursuzca kullanılan Sleeper Simulant, sizlerin olacak. Şimdiden iyi oyunlar diliyoruz bu silah ile sizlere.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
12 Yorum
En Çok Oylanan
En Yeni En Eski
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
12
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x