Destiny 2: Nascent Dawn nasıl bitirilir ve Polaris Lance nasıl alınır?

Destiny 2 içerisinde oldukça şık görünen Polaris Lance silahına, Nascent Dawn görevlerini bitirerek sahip olabilirsiniz.

Destiny 2 oyununda birçok egzotik silah bulunuyor. Bu silahlardan bazıları, oyunculara rastgele olarak hediye ediliyor. Bazı silahlar ise zorlu ve uzun görevlerin ardına saklanıyor. İşte o saklanmış olan silahlardan bir tanesi de Scout Rifle tipindeki Polaris Lance. Bu silahın sahibi olabilmek için Warmind ile oyuna eklenmiş olan Nascent Dawn görev serisini bitirmeniz gerekiyor. Bu rehber yazımızda ise Nascent Dawn görevlerini nasıl bitireceğinizi ve ardından da Polaris Lance silahına nasıl sahip olabileceğinizi anlatacağız.


Destiny 2 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Destiny 2: Nascent Dawn nasıl bitirilir ve Polaris Lance nasıl alınır?

Öncelikle Nascent Dawn görevine nasıl sahip olacağınızı anlatalım

Nascent Dawn görevine başlayabilmek için öncelikle Destiny 2 için Warmind isimli ek paketi satın almış olmanız ve bu ek paketin hikaye görevlerini tamamen bitirmiş olmanız gerekiyor. Eğer bu hikaye görevlerini bitirirseniz Ana Bray ile konuşup, 2 farklı egzotik seviye görevin sahibi olabiliyorsunuz. Bu görevlerden bir tanesi Sleeper Simulant silahına ait ki internet sitemizde bu silaha ait bir rehber bulunmakta. Alacağınız ikinci egzotik görev ise Nascent Dawn.

Nascent Dawn, 5 farklı adımdan oluşuyor. Bu görevin ilk adımında 3 farklı Patrol görevi bitirmeniz, 1 adet Lost Sector temizlemeniz ve Dynamo Approach içerisindeki Sleeper Node ögesini bulmanız gerekiyor. Bu adımı bitirdiğiniz zaman Override Frequency yeteneğine sahip olabiliyorsunuz. Bu yetenek de zaten Sleeper Simulant görevleri için gerekiyor. Her neyse, Nascent Dawn görevinin ikinci adımında ise Javelin ile 25 kere düşman öldürmeniz gerekiyor. Bu adımı tamamlamak için Public Event oynayabilirsiniz.

Nascent Dawn görevinin ikinci adımında ayrıca Psionic Potential isimli Adventure görevini Heroic seviyede bitirmeniz gerekiyor. Eğer haritanızda bu görev görünmüyorsa, Mars içerisindeki tüm Adventure görevlerini bitirmeniz gerekiyor. İkinci adımda ayrıca Ma’adim Subterrane içerisindeki Sleeper Node ögesini de aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bu sayede ikinci adımı bitiriyorsunuz ve Braytech RWP MK II silahının sahibi olabiliyorsunuz ama göreviniz henüz bitmedi!

Nascent Dawn için 3 farklı adım daha bulunuyor

Bahsetmiş olduğumuz görev serinin üçüncü adımında Escalation Protocol aktivitesinde 10 kere seviye temizlemeniz gerekiyor. Eğer oyunda henüz kimseyi bulamıyorsanız ve yeteneğinize güvenmiyorsanız, Escalation Protocol aktivitesinin ilk seviyesini 10 kere temizleyebilirsiniz. Bu adım ardından 3 kere Vanguard Strike bitirmeniz ve ondan sonra da Olympus Descent içerisindeki Sleeper Node ögesini açmanız gerekmekte. Bu adımı da temizlerseniz, Braytech RWP MK II silahının Masterwork hali hediye ediliyor.

Sırada görevin dördüncü adımı var. Oyuncuların bu adımda şarjör değiştirmeden 5 kere kritik öldürüm ile Multi-Kill yapması gerekiyor. Ayrıca 20 kere de normal bir şekilde düşman öldürmeniz gerekmekte. Ardından da Io içerisindeki Fury görevini tamamlayıp, Mindlab: Rasputin içerisindeki Sleeper Node ögesini aktif hale getirmelisiniz. Bu adımı tamamladıktan sonra beklenen egzotik seviyedeki Polaris Lance silahının sahibi olabiliyorsunuz.

Peki, ama daha görev serisi bitmedi. Beşinci adımda neler oluyor? Hemen bu sorunun cevabını da verelim: Görev serisinin son adımında Javelin ile 15 kere Multi-Kill yapmanız gerekiyor, ardından da 3 kere Crucible oynayıp, Strange Terrain görevini bitirmeniz gerek. Son olarak da Alton Dynamo içerisindeki Sleeper Node ögesini bulmalısınız. Bu görevleri bitirdikten sonra da Polaris Lance silahının Catalyst ögesini buluyorsunuz. Catalyst ile bu silahı Masterwork seviyesine çekebiliyorsunuz.

Polaris Lance için yapmanız gereken tüm adımlar

 1. Warmind paketinin hikayesini bitirin, Nascent Dawn görevini alın.
 2. 3 farklı Patrol bitirin.
 3. 1 kere Lost Sector temizleyin.
 4. Dynamo Approach içerisindeki Sleeper Node ögesini aktif hale getirin.
 5. Javelin ile 25 düşman öldürün.
 6. Psionic Potential görevini tamamlayın.
 7. Ma’adim Subterrane içerisindeki Sleeper Node ögesini aktif hale getirin.
 8. Escalation Protocol aktivitesinde 10 seviye tamamlayın.
 9. 3 kere Vanguard Strike tamamlayın.
 10. Olympus Descent içerisindeki Sleeper Node ögesini aktif hale getirin.
 11. Şarjör değiştirmeden 5 kere kritik öldürüm ile Multi-Kill yapın.
 12. Fury görevini tamamlayın.
 13. Mindlab: Rasputin içerisindeki Sleeper Node ögesini aktif hale getirin. (Bu adımda silah sizin oluyor.)
 14. Catalyst için Javelin ile 15 kere Multi-Kill yapın.
 15. Catalyst için 3 kere Crucible tamamlayın.
 16. Catalyst için Strange Terrain görevini tamamlayın.
 17. Catalyst için Alton Dynamo içerisindeki Sleeper Node ögesini aktif hale getirin. (Bu adımda Catalyst sizin oluyor.)
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x