Destiny 2: MIDA Multi-Tool nasıl alınır?

Eğer kendinize güzel bir silah arıyorsanız, MIDA Multi-Tool sizin işinizi görebilir.

Destiny 2 içerisinde birçok farklı Scout Rifle bulunuyor ama bu silahlar arasından en çok dikkati MIDA Multi-Tool çekiyor. Bu silah, genelde oyuncular tarafından PvP karşılaşmalarında kullanılıyor ve zaman zaman siz de bu silahı kullanmak istiyor olabilirsiniz. Eğer içinizde böyle bir istek varsa Destiny 2 oyununu açın, bilgisayarınızı da yanınıza alın ve bu rehberimizi açın; sizlere bahsettiğimiz silahın nasıl elde edileceğini göstereceğiz.


Destiny 2 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Destiny 2

Destiny 2 içerisinde bu silahın sahibi olmak aslında çok kolay

Eğer bahsetmiş olduğum video oyununda sizler de MIDA Multi-Tool silahının sahibi olmak istiyorsanız, öncelikle oyunun ana hikayesini bitirip, karakterinizi 20. seviyeye çıkartmanız gerekiyor. Ardından da EDZ bölgesindeki tüm hikaye temelli görevleri bitirdiğinizden emin olmanız gerekiyor. Tüm bunlar bittikten sonra EDZ bölgesindeki Devrim Kay ile konuşup, MIDA Mini-Tool isimli bir silahın sahibi oluyorsunuz. Evet, Devrim Kay bizlere istediğimiz silahın mini halini veriyor.

Eğer MIDA Mini-Tool silahını aldıysanız, herhangi bir Scout Rifle kullanarak 50 kritik öldürüm alıp, hiç şarjör değiştirmeden de 25 düşman öldürmeniz gerekiyor. Tabii tek bir şarjörde 25 kişi öldürün demiyor oyun. Her şarjörde 2-3 kişi öldürerek de ilerleyebiliyorsunuz. Bu adım ardından 5 farklı Rare veya Legendary seviyedeki Scout Rife silahlarını parçalamanız gerekiyor. Bu adımı tamamladıktan sonra da herhangi bir SMG kullanarak, havada 50 düşman öldürmeniz gerekiyor.

Eğer tüm bu görev adımlarını bitirdiyseniz The Tower bölgesini ziyaret edip, Banshee-44 ile konuşmanız gerekmekte; Banshee-44 sizlere istediğiniz silahı verecek. Evet, artık oyundaki MIDA Multi-Tool isimli egzotik seviyedeki Scout Rifle sizlerin. Bu silah, PvE için pek gerekli olmasa da kullanmaya alıştıktan sonra PvP içerisinde etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz efendim.

  1. Destiny 2 oyunun ana görevlerini bitirin.
  2. EDZ içerisindeki tüm görevleri bitirin.
  3. Devrim Kay ile konuşup, MIDA Mini-Tool isimli bir silahın sahibi olun.
  4. Herhangi bir Scout Rifle ile 50 kritik öldürüm yapın.
  5. Herhangi bir Scout Rifle ile tek şarjörde toplamda 25 düşman öldürün.
  6. 5 farklı Rare veya Legendary seviyedeki Scout Rife silahlarını parçalayın.
  7. SMG kullanarak, havada 50 düşman öldürün.
  8. Banshee-44 ile konuşup, MIDA Multi-Tool silahının sahibi olun.