Destiny 2: Mysterious Datapad ve Last Souvenir nasıl tamamlanır?

Bu görevleri tamamlayarak, benzersiz bir sinematik sahneyi izleyebilirsiniz.


Geçtiğimiz gün, Destiny 2 içerisinde Niobe Labs bölgesi aktif oldu ve bu sayede de Black Armory ile oyunculara sunulmuş olan hikaye, biraz da olsa ilerledi. Şu an oyunda, oyuncuların peşinden uzun zamandır koştuğu Mysterious Box da açıldı. Eğer sizler de Mysterious Box görevini tamamladıysanız, elinizde 2 farklı görev daha var demektir. İnternet sitemizde, hem Mysterious Box görevinin nasıl tamamlanacağını, hem de bu kutudan çıkan görevlerden bir tanesinin nasıl bitirileceğini anlatmıştık. Şimdi ise o kutudan çıkan ikinci göreve odaklanacağız.


Destiny 2 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Destiny 2: Mysterious Datapad ve Last Souvenir nasıl tamamlanır?

Mysterious Datapad isimli görev, şimdi işinize yarayacak

Eğer şu an envanterinizde Mysterious Datapad isimli ögeye sahipseniz, Niobe Labs bölgesine girip, özel bir görevi başlatabiliyorsunuz. Bu özel görev ile bir bulmaca çözmeniz gerekiyor. Bu bulmacanın nasıl çözüleceğini hemen aşağıda, madde madde sizlere aktaracağız. Yalnız bu göreve başlamadan önce Destiny 2: Black Armory temalı tüm silahları, envanterinizde bulundurduğunuzdan emin olun.

  • Missive sembolüne The Spiteful Fang ile sıkın.
  • Storm sembolüne Hammerhead ile sıkın.
  • Pagoda sembolüne Tatara Gaze ile sıkın.
  • Dawn sembolüne The Spiteful Fang ile sıkın.
  • Star sembolüne Hammerhead ile sıkın.
  • Hand sembolüne Hammerhead ile sıkın.
  • Black Armory sembolüne Tatara Gaze ile sıkın.

Tüm bu sembollere, doğru silahlarla sıktıktan sonra düşmanlar size saldırmaya başlayacak. Bu noktada karşınıza bolca Taken Knight çıkacak. Fakat küçük bir sorun var: Taken Knight tipi düşmanlar, sadece tek bir silahla hasar görüyor. O silah da Izanagi’s Burden. Merak etmeyiniz, internet sitemizde Izanagi’s Burden silahı için de rehberimiz bulunuyor.

Eğer düşmanların saldırısından sağ çıkarsanız, şimdi Forge Essence isimli ögeler toplamanız gerekecek. Forge Essence toplamak için de tüm envanterinizde Black Armory temalı silahları ve kıyafetleri giymeniz gerekiyor ve bu şekilde, oyunda bulunan 4 farklı Forge aktivitesini bitirmeniz gerekiyor. Eğer yeteri kadar Forge Essence toplarsanız, Obsidian Dreams isimli bir amblem alıyorsunuz. Ayrıca, Ada-1 karakterini ziyaret ettiğiniz zaman da benzersiz bir sinematik sahne izliyorsunuz.