Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Destiny 2: Izanami Forge nasıl açılır?

Destiny 2 oyununa Black Armory ile gelen üçüncü Forge aktivitesi de oyunda erişilebilir oldu.

Destiny 2 için çıkışını gerçekleştirmiş olan Black Armory ile oyuna birçok Forge aktivitesi eklendi. Bu aktivitelerden bir tanesi de tabii ki Izanami Forge. İçeriğimizi yazdığımız anda bu Forge daha yeni açılmış durumda ve bu yüzden birçok oyuncu aslında ne yapacağını bilmiyor olabilir. Bizler de bu sebepten ötürü sizler için bir rehber hazırlamaya karar verdik. Bu rehberimiz sayesinde Destiny 2 içerisindeki Izanami Forge aktivitesine nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.


Destiny 2 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

Destiny 2 için rehber üretmeyi ve rehberleri güncellemeyi Season of the Drifter ile bıraktık. Şimdilik bu oyuna rehber açısından destek vermeyi de düşünmüyoruz ama gelecekte bu değişebilir.


Destiny 2: Izanami Forge nasıl açılır?

Peki, Destiny 2 içerisindeki yeni Izanami Forge nasıl açılacak?

Izanami Forge aktivitesinin açılması için öncelikle Nessus gezegenine gidip, bolca Vex öldürmeniz gerekiyor. Bu öldürümlerden bir tanesinde Vex Transponder isimli bir öge kazanacaksınız ve Vex Transponder ile de aktivitenin açılma işlemi başlamış olacak. Eğer Vex Transponder ögesini bulduysanız da tam 100 adet Vex öldürmeniz gerekecek. Böylece Vex Transponder görevinde bir adım ileriye gidebileceksiniz. Bu adımda da Spire Integration aktivitesinin Heroic sürümünü bitirmeniz gerekecek.

Eğer Heroic seviyede Spire Integration görevini bitirdiyseniz, şimdi de 20 adet Minotaur öldürmeniz gerekecek. Minotaur tipi düşmanlar yine en çok Nessus içerisinde bulunacaktır. Eğer 20 adet Minotaur öldürmeyi başarırsanız, şimdi Izanami Forge aktivitesinin bulunduğu yerde bir görev başlayacak. O göreve girmeniz gerekiyor. Eğer o görevi de tamamladıysanız, envanterinizde Izanami Forge Igniter isimli bir öge olacak. Bu noktada da The Tower bölgesine geri dönüp, Ada-1 ile konuşmanız gerekiyor.

Ada-1 ile konuştuktan sonra Heroic seviyede Glimmer Extraction, Witches’ Ritual ve Spire Integration görevlerini bitirmeniz gerekiyor. Ardından da Condensed Blight Blended Ether, ve Radiolarian Vapor  ögelerini toplamanız gerekiyor. Condensed Blight, Io içerisindeki Lost Sector bölgelerinde bulunan Taken Blight aracılığı ile alınabiliyor. Radiolarian Vapor  ise Nessus içerisindeki The Cistern bölgesindeki Investigation aracılığı ile toplanıyor. Blended Ether için ise Fallen tipi düşmanları kritik öldürüm ile arka arkaya öldürmeniz gerekiyor.

Izanami Forge için gerekli görevler daha bitmiyor

Ne yazık ki henüz bitirmeniz gereken adımlar bitmedi ama çok az kaldı. Eğer yukarıdaki tüm adımları bitirdiyseniz, şimdi Volundr Forge aktivitesine gidip, o aktiviteyi bitirmeniz gerekiyor. Ardından da tekrar Ada-1 ile konuşmanız gerekiyor. Son olarak da Insight Terminus isimli Strike görevini bitirmeniz gerekiyor ama Izanami Forge için hazırlanmış olan Insight Terminus, 630 güç istiyor ve karşılaşma sırasında eğer herkes öldürse, Orbit kısmına geri ışınlanıyorsunuz.

Eğer bahsettiğimiz Strike görevini de bitirdiyseniz, artık yeni Forge aktivitesi ile sizin aranızda hiçbir şey bulunmuyor. Şimdi oyundaki üçüncü Forge aktivitesine de sınırsızca katılabilirsiniz ve yeni Black Armory temalı silahların sahibi olabilirsiniz. Ne bekliyorsunuz?

  1. Nessus gezegeninde Vex öldürüp, Vex Transponder ögesini bulun.
  2. 100 adet Vex öldürün.
  3. Spire Integration aktivitesini Heroic seviyede bitirin.
  4. 20 adet Minotaur öldürün.
  5. Nessus içerisindeki özel görevi tamamlayın.
  6. Ada-1 ile konuşun.
  7. Glimmer Extraction, Witches’ Ritual ve Spire Integration aktivitelerini Heroic seviyede bitirin.
  8. Condensed Blight Blended Ether, ve Radiolarian Vapor ögelerini toplayın.
  9. Volundr Forge aktivitesini 1 kez tamamlayın.
  10. Insight Terminus isimli özel Strike tipi aktiviteyi tamamlayın.
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x