Destiny 2: Rat King nasıl alınır?

Destiny 2 oyununun ilk senesine ait olan bu silah, zaman zaman işe yarayabiliyor.

Destiny 2 içerisinde bir görev ile oyunculara sunulan ilk egzotik silahlardan olan Rat King, Forsaken isimli genişletme paketinden sonra da elde edilebiliyor. Bu yeni rehber yazımızda ise sizlere Rat King isimli o silahın nasıl elde edileceğini anlatacağız. Bu sırada görev adımlarını da sizlere açıklayacağız. Dilerseniz yazımıza bir an önce başlayalım!


Destiny 2 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

Destiny 2 için rehber üretmeyi ve rehberleri güncellemeyi Season of the Drifter ile bıraktık. Şimdilik bu oyuna rehber açısından destek vermeyi de düşünmüyoruz ama gelecekte bu değişebilir.


Destiny 2: Rat King nasıl alınır?

Rat King görevine nasıl başlanacak?

Destiny 2 içerisinde bahsettiğimiz bu silahın sahibi olabilmek için öncelikle başka bir görevi tamamlamanız gerekiyor. Bu görevin adı ise Enemy of my Enemy. Bahsetmiş olduğumuz görev, Titan gezegeninde bulunuyor ve kendisinin açılması için oyunun ana hikayesini bitirip, 20. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. Enemy of my Enemy görevini tamamladıktan sonra Rat King’s Crew isimli yeni bir göreve sahip olacaksınız. Bu görev ile silahı alma yolunda adım atmaya başlayacaksınız.

Rat King’s Crew ile sizlere 4 farklı bilmece verilecek. İlk bilmeceyi çözebilmek için 2 veya daha fazla kişilik bir Fireteam ile 2 farklı Patrol görevi bitirmeniz gerekiyor. Görevin ikinci adımında ise yine aynı şekilde bir Fireteam ile 2 kere Public Event bitirmeniz gerekiyor. Üçüncü adım da çok farklı değil. Görevin bu adımında da yine 2 kişi veya daha fazla oyuncuyu bulunduran bir Fireteam ile 2 kere Crucible karşılaşması bitirmeniz gerekmekte.

Eğer Rat King için 3 farklı bilmeceyi çözdüyseniz, sırada son adım var. Bu adımı tamamlamak için 2 veya 3 kişilik bir Fireteam ile herhangi bir Nighfall aktivitesini tamamlamanız gerekmekte. Eğer bu 4 adımı da tamamlarsanız, bahsetmiş olduğumuz silahın sahibi olmayı başarıyorsunuz. Sidearm tipindeki bu silah, takımınızdaki diğer oyuncular tarafından kullanıldıkça güçleniyor. Yani, eğer 6 kişi de bu silahı kullanırsa, silah tam potansiyeline ulaşıyor. Bunu da aklınızda bulundurmanızı öneririz.

  1. Destiny 2 oyununun ana hikayesini bitirin.
  2. Oyunda 20. seviyeye ulaşın.
  3. Enemy of my Enemy görevini tamamlayın.
  4. Bir Fireteam ile 2 kere Patrol tamamlayın.
  5. Bir Fireteam ile 2 kere Public Event tamamlayın.
  6. Bir Fireteam ile 2 kere Crucible tamamlayın.
  7. Bir Fireteam ile 1 kere Nighfall tamamlayın.
  8. Rat King silahının sahibi olun!
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x