Destiny 2: Bergusia Forge nasıl açılır?

Bergusia Forge da açıldıktan sonra Black Armory, neredeyse tamamlanmış olacak.


Destiny 2 için piyasaya sürülmüş olan ikinci yıla ait ilk içerik güncellemesi ile oyuna toplamda 4 adet Forge aktivitesi eklenecekti. Bu aktivitelerden 3 tanesi, erkenden oyunda aktif hale getirilmişti. Son aktivite olan Bergusia Forge ise haftalarca, kapalı bir şekilde oyuncuları beklemişti ama şimdi Bergusia Forge da tüm oyunculara açıldı. Yeni rehber yazımız sayesinde, oyunun içerisinde bu aktiviteyi nasıl açabileceğinizi öğrenebileceksiniz.


Destiny 2 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Destiny 2: Bergusia Forge nasıl açılır?

Bergusia Forge aktivitesini açmak oldukça basit

Destiny 2 içerisindeki diğer Forge aktiviteleri, oldukça uzun görevler ile açılmıştı. Şimdi ise son aktivite karşımıza. İçinizden, bu aktiviteyi açmak için çok fazla şey yapacağınızı tahmin ediyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Bu aktivitenin aktif hale gelmesi için sadece bir kapıdan içeri yürümeniz yeterli olacak efendim. Evet, sadece yürüyeceksiniz. Görev yapmak yok.

Destiny 2 içerisinde şu an yeni bir bölge bulunuyor. Bu bölge, EDZ içerisindeki güney tarafta. Haritanın güneyine doğru gittiğiniz zaman, daha önce hiç görmediğiniz bir bölgeye giriş yapacaksınız. Bu bölgenin adı Niobe Labs olacak. Niobe Labs içerisinde dev gibi bir Black Armory kapısı bulunuyor. Eğer siz, o kapıya doğru ilerlerseniz, kapı kendi kendine açılıyor ve son Forge aktivitesi de tüm ihtişamı ile karşınızda kalıyor.

Bergusia Forge, diğer aktivitelere göre daha zor çünkü bu aktivite için en azından 640 güç seviyesinde olmanız gerekiyor. Oyundaki diğer Forge aktivitelerindeki minimum güç seviyesi 610 idi. Ayrıca bu aktivitenin sonunda da bir Walker ile savaşacaksınız. Şimdiden kendinizi hazırlamanızı öneriyoruz efendim. Rehberimizi sonlandırmadan önce de söyleyelim: Bu aktivite içerisinde Mysterious Box görevini bitirip, Izanagi’s Burden silahının sahibi olabiliyorsunuz. Bu konu hakkındaki rehberleri de internet sitemizde bulabilirsiniz.