Hazır mısınız? Geçtiğimiz gün EA Play 2018 gerçekleşti ama asıl E3 2018 sunumları Microsoft ve Xbox ekiplerinin basın konferansı ile başlıyor. Bu konferanslar internet üzerinden canlı yayınlanabiliyor ve bizler de bu yazımızda, sizlere canlı yayını aktaracağız. Eğer dilerseniz bu sayfamızdan hem canlı yayını takip edebileceksiniz, hem de bizlerin ilettiği bilgileri canlı olarak okuyup, takip edebileceksiniz. Yani, eğer sunumda neler olduğunu bir an anlamazsanız veya ipin ucunu kaçırırsanız, bizim Türkçe anlatımımız size destek olacak!

Xbox ve Microsoft ekiplerinin E3 2018 sunumunu buradan takip edebilirsiniz

Xbox ekibinin canlı E3 2018 sunumunu buradan izleyebilirsiniz

Eğer dilerseniz Xbox ekibinin canlı sunumunu hemen aşağıdaki Twitch ekranı üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Aslında bizler takip için YouTube’u tercih ediyoruz ama bu içeriği hazırladığımız sırada YouTube üzerinde bu canlı yayının hazırlığı henüz başlamadı. Sizleri de eli boş bırakmak istemiyoruz, bu yüzden Twitch görüntüsünü ekliyoruz. Merak etmeyin, iki platformunun yayını arasında hiçbir fark bulunmuyor.

Hemen aşağıdaki Twitch ekranında canlı yayın bugün, yani 10 Haziran 2018 tarihinde başlayacak. Yayının başlama saati ise 23:00 olacak fakat bizler ekran başına 22:00’da geçmenizi öneriyoruz. Henüz konu hakkında net bir bilgimiz yok ama genelde şirketler, ana sunum başlamadan 1 saat önce ön gösterim şovu başlatıyorlar. Bu şovlarda çok önemli şeyler olmuyor ama yine de E3 2018 havasına daha rahat girersiniz belki. Kim bilir?

Bizlerin canlı bildirimlerini de buradan takip edebilirsiniz

Sizlere sadece canlı yayın bağlantısını verip, bir köşeye çekilmeyeceğiz. Çünkü sizlerle birlikte canlı yayını takip edeceğiz ve Türkçe bir şekilde sizlere yayını anlatacağız. Hem de canlı bir şekilde. Eğer dilerseniz hemen aşağıdaki ekrandan bizlerin canlı bildirimlerini de takip edebilirsiniz. Hatta sohbet odamıza bile girebilirsiniz ve sizinle birlikte sunumu izleyen insanlarla birlikte muhabbet edebilirsiniz!

Sohbet odamızın da şu an ekranınızın sağ tarafında belirmiş olması gerekiyor. Bu yüzden kendinizi oraya da atmayı unutmayınız. Eğer sayfamız hakkında iyileştirme isteğiniz olursa da sohbet ekranımızı kullanmaktan çekinmeyin. Sizlerle birlikte biz de yayını izleyeceğimiz için yayın sırasında sizin istekleriniz doğrultusunda sayfamızı iyileştirmeyi deneyebiliriz. Çünkü bizim canlı anlatımımız ile Twitch ekranını aynı anda takip etmek, herkes için kolay olmayacaktır diye düşünmekteyiz.

[arena_embed publisher=”kaan-gezer” event=”1528580033976″]

Etiketler:

, , ,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster