Bethesda ekibi, geçtiğimiz gece oldukça önemli bir sunum gerçekleştirdi. Bu sunum tabii ki E3 2018 ile alakalı idi. Ekip, E3 2018 sunumları sırasında birçok farklı video oyunu gösterdi. Bu video oyunları arasında RAGE 2, Fallout 76, The Elder Scrolls VI ve çok daha fazlası bulunuyordu. Bu yazımızda ise sizlere ekip tarafından gösterilmiş olan tüm video oyunlarını sunacağız.

E3 2018

RAGE 2

Bahsetmiş olduğumuz sunumda öncelikle RAGE 2 oyunu gösterildi. Bu oyun, geçtiğimiz haftalar içerisinde sürpriz bir şekilde duyurulmuştu. Bugün ise sunum sırasında oyun için uzun diyebileceğimiz kadar bir oynanış videosu yayımlandı. Bu oynanış videosu da hemen aşağıdadır.

DOOM Eternal

RAGE 2 oyununa karşı olan şaşkınlığımız henüz geçmemişken, 2016 senesinde çıkmış olan DOOM oyununa bir devam yapıtı duyuruldu. Bu oyunun adı DOOM Eternal ve kendisi QuakeCon 2018 sırasında daha detaylı bir şekilde oyunculara gösterilecek.

Prey: Mooncrash

Prey oyunu için daha önce bir ek paketin ilk ipucu verilmişti. Bugün ise Bethesda ekibinin E3 2018 sunumunda Prey: Mooncrash ve çok daha fazlası tanıtıldı. Öncelikle oyuna yeni oyun modlarının geleceği açıklandı, ardından Prey: Mooncrash isimli bir ek paket duyuruldu. Bahsettiğimiz ek oyun modları şu an oyun içerisinde ücretsiz bir şekilde oyuncuları bekliyor. Prey: Mooncrash ise ücretli bir ek paket olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=ySVBHI2OeAg

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein serisinin de yeni oyunu bahsettiğimiz sunum sırasında duyuruldu. 1980 dönemlerinde geçecek olan bu video oyununun adı Wolfenstein: Youngblood olacak ve bu video oyunu 2019 senesinde, eşli oyuncu modu desteği ile oyunculara sunulacak.

Fallout 76

Bethesda ekibinin bu sunumu en çok Fallout 76 için bekleniyordu herhalde ve Bethesda ekibi de bu beklentinin hakkını verdi. Çünkü bahsetmiş olduğumuz video oyunu bol videolu ve bol detaylı bir şekilde oyunculara gösterildi.

The Elder Scrolls: Blades

Herkes yeni bir The Elder Scrolls oyunu bekliyordu ve Bethesda ekibi ile E3 2018 sunumunda bu beklentiyi karşılayabilmek adına yeni bir The Elder Scrolls oyunu duyurdu. Tabii bu video oyununun adı The Elder Scrolls VI değil, The Elder Scrolls: Blades idi. Şimdilik sadece mobil platformlara gelecek olan bu video oyunu, gelecekte aklınıza gelebilecek olan tüm platformlarda oyuncular ile buluşacak.

Starfield

Birkaç senedir söylentilerini duymuş olduğumuz bilim-kurgu oyunu Starfield da Bethesda ekibinin sunumu sırasında duyuruldu. Oyun için çok fazla şey söylenmedi ve gösterilmedi ama açıklamalara göre bu video oyunu yeni nesil olacak. Yani, oyuncular sanıyoruz ki bu video oyununu PlayStation 4 ve Xbox One nesli için beklememeli.

The Elder Scrolls VI

Starfield sonrasında beklenen yaşandı ve The Elder Scrolls VI duyuruldu. The Elder Scrolls VI için ne yazık ki çok fazla şey gösterilmedi. Bu oyun, yine Starfield gibi çok kısa bir video ile tanıtıldı. Bu oyun için şimdilik bir şey denmemiş olması, The Elder Scrolls VI oyununun da yeni nesil için hazırlandığını bizim aklımıza getirdi.

Bethesda ekibinin E3 2018 sunumunda gösterilen diğer şeyler

Etiketler:

, ,