Bethesda ekibi tarafından oldukça sürpriz bir şekilde duyurulan RAGE 2, hiç de sürpriz olmayan bir şekilde, ekibin E3 2018 sunumu sırasında gösterildi. Oyun için bu sunum sırasında neredeyse 7 dakikalık bir oynanış videosu yayımlandı ve eğer dilerseniz sizler de bu videoyu haberimizin en altından izleyebilirsiniz.

RAGE 2

Bethesda, sunum ile güzel bir iş çıkartmış gibi görünüyor

Oyun için yayımlanmış olan video, genel olarak oynanış görüntülerinden oluşuyor ve bizlere Bulletstorm, Doom ve Mad Max gibi markaları hatırlatıyor. Bu kesinlikle olumlu bir şey tabii ki. 2019 senesinde piyasaya sürülecek olan bu video oyunu için oynanış görüntüleri haricinde farklı bir bilgiye de sahip olduk. Bu videonun yayımlanması ile birlikte, oyunun koleksiyoncu sürümü de satışa çıktı.

Bahsetmiş olduğumuz video oyununun koleksiyoncu sürümü Ruckus the Crusher karakterinin monte edilebilir bir kafasını içeriyor. Bu monte edilebilir kafa, Andrew W.K. tarafından seslendiriliyor ve zaman zaman sizinle konuşup, şarkılar söyleyebiliyor. Ayrıca Ruckus the Crusher isimli karakteri muhtemelen oyun için yayımlanmış yeni E3 2018 oynanış videosunda da görebiliyoruz. Bu yüzden, videoya da göz atmanızı öneririz.

Son olarak, bu oyun hakkındaki yorumlarınızı da mutlaka bekliyor olacağız. Sizce RAGE 2, bu oynanış videosu ile oyuncuların gönlünü çalabilir mi? Dilerseniz bu sorunun cevabını, oyun için yayımlanmış olan E3 2018 videosunu izledikten sonra veriniz.

İşte RAGE 2 için yayımlanmış olan yeni ve uzun oynanış videosu

Etiketler:

,