E3 2018 sırasındaki Xbox ekibinin sunumunda Tom Clancy’s The Division 2 oyunu da gösterildi. Bu oyun için öncelikle kısa bir sinematik video yayımlandı. Ardından da oyuncular ve izleyenler, oyunun oynanış videosu ile baş başa bırakıldı. Eğer dilerseniz bahsetmiş olduğumuz oynanış videosuna, haberimizin en sonundan sizler de göz atabilirsiniz.

Tom Clancy's The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 bizleri etkileyemedi

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2019 senesinde çıkışını gerçekleştirecek olan Tom Clancy’s The Division 2, yayımlanmış olan bu oynanış videosu ile bizleri pek etkileyemedi. Öncelikle videoda konuşan kişiler yeterince rahatsız edici idi. Gerçek bir oyun sırasında kim öyle konuşur, kim karakterleri öyle kullanır, hiçbir bilgimiz yok ne yazık ki. Yine de Ubisoft ekibi, klasik video hazırlama tekniğini kullanmış, belli.

Ayrıca serinin ikinci oyununda kar teması yerine doğanın ele geçirmiş olduğu dünya temasını da sevmedik. Açıkçası Tom Clancy’s The Division oyununa bizi çeken şey kar idi. Şimdi bu kar da gidince, içimizden pek Tom Clancy’s The Division 2 oynamak gelmedi. Yine de oyun hakkında sizlerin yorumlarını gerçekten merak ediyoruz. Eğer dilerseniz öncelikle hemen aşağıdaki videoyu izleyip, ardından da yorumlar kısmında oyun hakkında konuşabilirsiniz.

Oyun için yayımlanan E3 2018 videosu ise hemen burada

Bahsetmiş olduğumuz video YouTube üzerinden, 4K çözünürlük ile yayımlandı. Oyun, Xbox ekibinin sunumunda gösterildiği için görüntülerin de Xbox One X konsolundan geliyor olması muhtemel. Yine de bizler bu duruma çok güvenmeyin deriz.