Ubisoft, yayımladığı yeni bir videoda, E3 2018 sırasında göstereceği oyunları duyurdu. Lafı çok uzatmadan, videoda onaylanan oyunları sizlere sıralayalım. Videoya göre konferans sırasında Tom Clancy’s The Division 2, Beyond Good & Evil 2, For Honor, Skull & Bones, Starlink: Battle for Atlas ve Transference isimli video oyunları gösterilecek. Tabii ki sürprizler de olacak. Bu sürprizlerden bir tanesi de aslında videoda çok kısa süreliğine gösterilmeye çalışılmış olabilir. Peki, o sürpriz ne olabilir?

Ubisoft

Ubisoft ne gibi sürprizler yapabilir?

Öncelikle, bahsettiğimiz videoya yazımızın en altından göz atabileceksiniz. Bu videoda, Ubisoft ekibinin yeni sayılan yapay zekası ile kısa bir sohbet gerçekleştiriliyor etkinlik ile alakalı. Bu sırada, konferans boyunca gösterilecek oyunlar sıralanıyor ve tam da bu anda, Tom Clancy’s The Division 2 denmeden önce sadece Tom Clancy’s yazıyor ve birkaç saniyeliğine bekleniyor. İşte bu noktada bizim aklımıza direkt olarak Tom Clancy’s Splinter Cell geldi.

Daha önce 2018 senesinde bir Tom Clancy’s Splinter Cell oyununun duyurulacağını görmüştük.  Geliştirici ve dağıtımcı ekip de bu sunum sırasında oyunu duyurabilir. Tabii Tom Clancy’s Splinter Cell yanında Watch Dogs 3 gibi farklı video oyunu serilerinden yeni oyunların duyurularını da alabiliriz. Yine de en net cevap için ekibin sunumunu beklememiz gerekiyor.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster